sensacyjna widomość

4 września hacker o nicku "Haker z Wadowic" włamał się na stronkę twórców Polish Mod - mafiagame.yoyo.pl. Pogruchotał trochę stronkę, za bardzo nie da sięz niej korzystać ,ale na szczęście mają bazę danych z 28 sierpnia :-/ I teraz najważniejsze pytanie, czy nam to nie grozi? :shock:
Uuu... To musiało "boleć"... :-( Grozi czy nie grozi - tego nie wiemy. W każdym bądź razie Mafioso stara się jak najbardziej zabezpieczyć naszą stronkę przed takimi i innymi atakami ;-)
Naszych zabezpieczeń nie złamie nawet Chloe O'brian z całym CTU z 24 Godzin ;-)
Wstyd dla takiego admina.
Dobry haker złamie nawet najlepszą obronę. Mam nadzieję, że taka osoba nigdy nie zaatakuje MT, ale od czego mamy thompsony :lol:
muore il bandito, la mafia vive
Z tego co widzę na ich shoutboxie to włamał się na konto admina, więc nie chodzi tu o łamanie zabezpieczeń tylko o hasło admina.
Również uważam w związku zaistniałą sytuacją na tym serwisie, że to nic przyjemnego zostać tak zaatakowanym. Wchodząc teraz na ten wskazany serwis, nie można tam nic zobaczyć - wygląda to fatalnie. Naturalnie chyba najlepiej będzie jak poradzą sobie zaistniałą sytuacją i postarają się lepiej zabezpieczyć.
Życzę powodzenia w rozwiązaniu tych wszystkich problemów, gdyż szkoda byłoby chyba zamknąć ten serwis.
Masz racje Mnich dobry haker potrafi włamać się na każdą stronę. Zapewne włamującemu się chodziło o zniszczenie Polish moda. Niestety hakerów jest coraz więcej.
Mafi, tylko nie mów nikomu, że hasło to: stokrotki :-P
Tak, hakerzy to powszechne zjawisko w tych czasach. Głównie z powodu takich stron jak szkołahakerów.pl gdzie są oferowane kursy hakerstwa. Ja kupiłem nawet tę książkę i czytam ją. Lecz tylko w celach edukacyjnych, i aby zabezpieczyć swoje strony.
Lekki odkop, ale temat dotyczy częściowo mnie, a dopiero teraz go znalazłem.
-hasła do wszystkich aspektów dotyczących strony były takiego typu: G76hjR9 (miałem je zapisane na karteczce)
-miałem kopię zapisaną na dysku, lecz pech chciał, że 2 dni po włamaniu padł mi twardy dysk... gdybym odnowił stronę od razu po włamaniu nic by się nie stało
-W Polish Modzie nikt już nie pracuje oprócz mnie... :-/ ale to już chyba każdy wie
Najlepiej byłoby zebrać od nowa ekipę.
Obrazek