Screen ze strony - z jakiej jest misji

Na górze strony PMT jest umieszczony pewien screen z pierwszej części gry:
Obrazek
Z jakiej misji on pochodzi?
Pozdrawiam
Chyba raczej z pierwszej wersji gry ;) Wygląda to jak Lucas i Ralph przesłuchujący Tommyego :D
Szczerze mówiąc nie wiem z której to jest wersji :-) . Może Mafioso będzie wiedział?
Jestem pewien, że takiej sceny nie mogliśmy oglądać w końcowej wersji Mafii. Najprawdopodobniej jest to jakiś obrazek promocyjny.
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Screen z wczesnej wersji beta.
Mafioso, czyli w wersji Beta Tommy miał być więziony przez Ralpha i Lucasa?
Ten na krzesełku to nie Tommy.
A kto to?
Jakiś obywatel Lost Heaven.
Czy moglbys powiedziec co to za sytuacja, co to byl za watek fabuly?
I jeszcze jedno: kiedy ukaze sie od dawna oczekiwany material na temat wychwalanej przez Ciebie wersji beta :-) ?
Pozdrawiam
Ten wątek nie jest bliżej światu znany, prościej mówiąc nie wiadomo. Materiał nt. Mafii Pre-release jest już na MafiaTown i będzie dalej rozwijany.
mafioso nic nie wie:P ja wiem. To jest z intra gry czyli Luca i Berton go więzili bo pewnie nie chciał wejść do mafii albo pracował dla sergio :P
Melex napisał(a):
mafioso nic nie wie:P ja wiem. To jest z intra gry czyli Luca i Berton go więzili bo pewnie nie chciał wejść do mafii albo pracował dla sergio :P

No tak, widać że mamy a forum świetnego eksperta dotyczącego Mafii beta... :lol: :lol:
no pewnie :-| :-|
Melex napisał(a):
mafioso nic nie wie:P ja wiem. To jest z intra gry czyli Luca i Berton go więzili bo pewnie nie chciał wejść do mafii albo pracował dla sergio :P


Czyli Luca i Berton.
To jest bez sensu.
Zresztą jak można kogoś zmusić do wejścia do mafii?
To zależy tylko i wyłącznie od człowieka który by dostał zaproszenie.
Jeżeli jednak mafii zależało by na członkostwie tego osobnika a ten nie chciał by wejść wtedy mafia nie zmusza go do wejścia tylko wysyła swoich pracowników do niego(z Thompsonami)
muore il bandito, la mafia vive
cron