Save

Mógłby ktoś wrzucić sejwy z mafii oraz dlc ?? Zapomniałem backup zrobić a nie chce mi się od nowa wszystkiego przechodzić .
Haahaha - nie wiedzieć czemu, piraci zawsze robią backupy i zawsze mają tego pecha, że ich savy znikają :lol: i później przypływają tu w nadziei, że ktoś się zlituje nad ich smutnym losem i da im to, czego chcą :lol: Widocznie z oryginałem nic by się Wam nie psuło, nie byłoby Wam potrzeby reinstalować czegokolwiek, a i savy by były.. No, ale może się czepiam...?

Też czegoś "zapomniałem": Temat w złym dziale.
Obrazek
Przeciez to najlepszy pretekst zeby znow sobie przejsc gre :DSave to sobie mozna do GTA sciagnac zeby miec czolgi helikoptery i ufo :D ale przeciez Mafia to w sumie sama fabuła wiec po co ci save ?:D nierozumiem i niezrozumiem :D

Widocznie jak się pyta to potrzebuje :P Nie każdy lubi przechodzić grę po 100 razy.
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
XtravaganZa napisał(a):
No, ale może się czepiam...?.


Tak, czepiasz się. Wyobraź sobie, że niektórzy od czasu do czasu muszą sobie zrobić formata, albo bawili się w mody, które zabruździły pliki Mafii II. Dziwne macie tu podejście na forum, że po zwykłym, prostym pytaniu od razu został zwyzywany od piratów.

Tu masz moje save'sy (100% fabuła, 100% Vendeta, 100% Joe's Adventures, nie mam wszystkich listów gończych i playboyów), wrzucasz cały folder do C:\Users\[nazwa uzytkownika]\AppData\Local\2K Games\Mafia II (mam Windows 7, na starszych może być gdzie indziej)

http://www.wrzuc.to/s5BUyOLO.wt
A wie ktoś gdzie to wrzucić w systemie xp? mam oryginała gry jak by co
Jeżeli możecie to zapodajcie save do Joe adventures po ukończeniu fabuły głównej na pc.
Dziwię się takim ludziom... Albo kupują piraty i mają czelność prosić o Save'y na Forum, albo proszą o nie do JA. Co to za zabawa przekopiować kilka plików z folderu do folderu? Wytłumaczy mi to ktoś wreszcie? Bo się po prostu dziwię...
kupują piraty? jak to zabawa przekopiować to im pomóż i powiedz jak to zrobić a nie filozofuj bo piszesz nie na temat.

@ to jak nie zamierzasz to po co się tu wypowiadałeś? czasem swoje zdanie warto zachować dla siebie my nie piracimy wiec jak Ci mamy to wytłumaczyć o co pytałeś? zapytaj kogoś prywatnie nie publicznie dlaczego mu się nie chce przejść gry jeszcze raz.Temat nie usunięty więc jest zgodny z regulaminem i odpowiadamy gdy chcemy pomóc.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Nie rozumiem Cię. Nie będę pomagał piratom pobrać, a potem skopiować zapisów z np. pulpitu do folderu z grą, bo im się nie chce przechodzić kolejny raz. Mogli myśleć, zanim pobrali wadliwe Mafie 2 z Neta.
Swiety sie znalazl . ja mam zdanie ze lepiej przejsc jeszcze raz ale to moje zdanie :) a co do tej nagonki na piratow to jest poprostu żenada . z tego co sie orientuje w regulaminie jest chyba ze niewolno sie "chwalic" piractwem (o ile wogole bo nieznam dokladnie regulaminu) ale po co ta nagonka ? co wam to da ? Rnaki jestes zazdrosny ze ktos niezaplacil za gre (zakladajac ze skopiowal autor) ? ja to rozumiem w ten sposob ze kupilem gre i niemam zadnych dziwnych bledów i lepsze samopoczucie , pudelko itd . Wiec niezagladaj chlopakowi do szafy / na pulpit :/ Jeszcze gorsza opcja nazywasz go piratem a moze on kupil gre ? niektorzy tutaj niezachowuja sie jak fani gier tylko jak detektywi co tylko dociekaja wszystkiego :) a dla wszystkich urodzonych detektywow polecam L.A noire ktory ma wyjsc w 2011 . poczekajcie troche i tam wyladujcie swoj popęd dociekania :) Na koniec dodam (jesli w ktoryms przypadku sie myle to przepraszam) ze chyba kazdy z nas kiedys sciagal gry a przynajmniej wiekszosc . Sam otwarcie sie przyznam ze wiele gier sciagnelem w swojej mlodosci :) Dopiero jak kupilem Xboxa to zaczelem doceniac orginalne gry i teraz tylko kupuje , wieksza radosc :) Sory za off top i prosze o nieusuwanie tego mam nadzieje ze chociaz do kogos to trafi :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Przepraszam ale ja tą grę mam oryginalną a jeżeli Rnaki nie wierzysz to mogę wysłać parę screenów z kartką na której będzie mój nick. Z poważaniem. Don Tindono.
Streetovs napisał(a):
A wie ktoś gdzie to wrzucić w systemie xp? mam oryginała gry jak by co


Ścieżka: C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia lokalne (ten folder jest ukryty)\Dane aplikacji (ten folder jest ukryty)\2K Games\.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
O sory nawet nie zauważyłem że jimmen dodał te savy. Dziękuję za pomoc.
cron