Samochody w garażu.

Witam.
W Mafii 2 (a raczej jej DLC) drażni mnie szalenie jedna rzecz.Mianowicie to że gdy parkuje rozbite auto do garażu to to automatycznie się naprawia...Co to ma być od cholery? O ile dobrze pamiętam to w zwykłej Mafii 2 auto nawet w garażu zachowywało swój stan.Skoro w DLC auta naprawiają się magicznie w garażach to po co w legendzie garażu informacja o stanie pojazdu("perfect"? Nikt nie pomyślał że ktoż może lubi jeździć bez dekli na kołach czy bez drzwi? :evil: Skoro tak to poco warsztaty samochodowe na co drugiej ulicy skoro auta naprawiają się same?

Czy jest jakiś sposób aby auto nie naprawiało się w garażu? A może jakiś mod?

P.S Ta gra mogłaby być świetna gdyby nie takie podstawowe babole. Inna sprawa to że na początku dodatku Joe Adventures,Joe ma wąsy a po zmianie ciuchów już nie ;) Dziwne...


Nie pisz double postów, w razie pomyłki mogłeś zaraportować post. No i oczywiście przeniosłem tam gdzie trzeba //dosia92
Na podrażnienia jest "Nivea Baby - Krem na każdą pogodę".
Zabezpiecza skórę przed przesuszeniem, pozostawiając ją naturalnie gładką i miękką w dotyku.

Ale serio, możesz zmienić model głowy Joe'go i będą wąsy, nie?
A z garażami jest tak, żebyś mógł je np. tuningować...

PS - posty się "EDYTUJE", a nie dubluje.
Obrazek
Ale serio, możesz zmienić model głowy Joe'go i będą wąsy, nie?

Jak?
Chyba, nie do końca zrozumiałeś... nie pogrążaj się już...
Obrazek
Za każdym razem, gdy wkładasz tą kolorową koszulę, wkładasz ją razem z okularami i wąsami.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Chyba, nie do końca zrozumiałeś... nie pogrążaj się już...

Synek,jeżeli nie zrozumiałem to mi to możesz wytłumaczyć.Taka jest chyba istota tego forum.Czyż nie?
Synek to wiesz do kogo możesz sobie mówić....
XtravaganZa napisał(a):
Ale serio, możesz zmienić model głowy Joe'go i będą wąsy, nie?

"Włącz" mózg, przeczytaj to zdanie, pomyśl nad sensem tego zdania, potem znowu przeczytaj, znowu pomyśl nad sensem i tak w kółko, aż wpadniesz na to, co autor miał na myśl, jak Ci się uda, daj znać ;-)
Obrazek
cron