Samochody

Siemanko

Posłuchajcie, na forum czytałem że też mają osoby tak jak ja że samochód zamienia się dopiero wtedy gdy do niego wsiadamy, no ale temat poszedł w zapomnienie, to ja chciałem zapytać czy ktoś miał taki problem i z niego wyszedł, lub wie co zrobić aby było normalnie ? W ustawieniach kombinowałem i nic nie dawało... :-> Fajnie by było gdyby wszystko działało... pozdrawiam :D
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
SharkY napisał(a):
Siemanko

Posłuchajcie, na forum czytałem że też mają osoby tak jak ja że samochód zamienia się dopiero wtedy gdy do niego wsiadamy, no ale temat poszedł w zapomnienie, to ja chciałem zapytać czy ktoś miał taki problem i z niego wyszedł, lub wie co zrobić aby było normalnie ? W ustawieniach kombinowałem i nic nie dawało... :-> Fajnie by było gdyby wszystko działało... pozdrawiam :D


viewtopic.php?f=5&t=364

nawet napisałem, jak to zrobić :evil:
Posłuchaj, w temacie o podmianie wozów, jest podana lista nazw samochodów i przypisane do nich te "kody" no i w każdym folderze z samochodem mam jeden plik .4ds o ile sie nie mylę, no i gdy podmieniam za ten w grze, to i tak to nic nie daje. Podmieniam ten kod itp. ale to nic nie daje, Ullivery są 2, obydwa podmieniłem na Renault i gdy wsiadam to dopiero potem mi się wygląd zmienia.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
miałem na myśli, że nie trzeba było zakładać nowego tematu >.>

edit: ściągnij ten program http://mafiatown.gram.pl/downloads.php? ... load_id=97 i wypakuj (zaznacz i kliknij na "extract") plik models :roll:

wejdź do filderu gry i poszukaj tego folderu... będą tam tysiące plików, wyszukaj pliku "4.ds", a obok niego powinno być kilka takich plików o podobnych nazwach (tak samo jak np. podawałem wtedy na przykładzie: truckA00, truckA01)

teraz musisz skopiować kilka razy (tyle ile jest tych "podobnych" plików) plik "4.ds" i nadać skopiowanym plikom nazwy tych "podobnych" (sorry, prościej tego nie da się wytłumaczyć...)
Nie ja tego nie czaję, gdy tak porobiłem to co ? Normalnie widzę tylko jakieś 2 samochody a reszta dalej z tym... ja nie wiem od czego to.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †