Salieri- Głowny bohater

Czy po którymś "odcinku" gadania z tym detektywem kiedy Tommy opowiadał jak to Salieri i Morello byli przyjaciółmi i pracowali dla DonPeppon'a, jak go zabili i podzielili miasto, czy nie przyszło wam do głowy czy fajnie by było gdyby tak można było pograć w taką "Mafię" za czasów DonPeppon'a jako Salieri, robić dla niego misje, aż potem go zabić i walczyć z Morello aż do przybycia Toma??
Ja sobie tak nieraz marzyłem, że gram Salierim.
Proszę o waszą opinię na ten temat.

P.S.-Sorry za błąd z Nazwiskiem :P.
Nigdy o tym nie myślałem :-P
Ale fajny pomysł i fajnie by było tak zagrać ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
No to by było ciekawe. Może doczekamy się takiego moda :-) Wkońcu w grze jest model Dona Peppone'a.
Mówie od razu dla tych co nie wiedzą że jego postać jest pokazana w misji gdzie mamy obrabować bank.
Gada tam z jakimś bankierem.
muore il bandito, la mafia vive
Ciekawe, ciekawe :) Ktoś mógłby zrobić taką modyfikację. Tylko pojazdy? Jakie? W końcu to działo się minimum 20 lat wstecz więc w roku 1910 nie było dużej różnorodności aut (o ile w ogóle można by tamte vozidla rak nazwać). No i nie było Colt'a 1911 :D

PS Mnich wyprzedził mnie sekundami :P
Heheh, to byłoby fajne, ale samochody byłyby tragicznie słabe i powolne. ;-) Ale byłbym na tak.
Obrazek
Nawet w stanach ulice były pełne...powozów konnych xD Autek tyle nie było i mieli je tylko bardzo zamożni ludzie :)
No tak...ale myślę że jeszcze za czasów Dona Peppone'a bylo troche samochodów...nawet zwykły bolcik mógłby sobie jeździć.
muore il bandito, la mafia vive
moze tworcy rozwazali taka mozliwosc.
Tylko co by jezdzilo na tych ulicach?
Musieliby troche zmienic miasto. Wiekszosc wysokich budynkow bylo dopiero w budowie. Nie mowiac juz o drogach :-)
Murphy był optymistą.
wawrzus napisał(a):
Tylko co by jezdzilo na tych ulicach?


Mnich napisał(a):
...nawet zwykły bolcik mógłby sobie jeździć.


Wawrzuś czytaj troche posty innych :-)
muore il bandito, la mafia vive
można by zrobić jakiegoś mechanika, który dostarczałby nam lepsze, nowsze wozy...
Oj jak już samochody to trzeba by było też miasto zmieniać, mod mógłby obejmować tylko nowy wątek fabularny i też by było ok.
Samochody były ale to były bardziej automobile, ale w sumie pomysł nie zły.Mogli tak by zrobić że wyszła by część Mafii gdzie jestes Donem Pepponem i np. zrobili by część nawiązujaca do 1 części gry.W tedy byśmy poznali całą historie Dona Sailerego oraz np. jak poznał Franka i jak założył swoja organizację.Kończyło by sie jak Tommy w biega do baru goniony przez ludzi Morello. To by było dopiero COŚ :P:P JAK MYSLICIE ??
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Prequel? This is it.
No tak, ale znów by była wojna o możliwe rzeźnie koni na ulicach...
Tak ale wojna zkończyła by sie wraz z pocztkiem 1 części jak Tommy wchodzi do baru gdzie się spotyka z Normanem
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
cron