Rzeczy których nie ma w finalnej wersji...

Dlaczego w finalnej wersji zerzygnowano z niektórych rzeczy?
Np.:
Obrazek
Albo tutaj, może ludzie nie wyglądają najlepiej, ale otoczenie moim zdaniem jest 10 razy lepsze niz w wersji finalnej... tutaj sie wydaje ze okna itp są 3D, natomiast w finalnej wersji jest tylko textura... :(:
Obrazek
Tutaj to samo... lucas tutaj dziwnie wygląda, ale całe otoczenie wygląda super, wydaje się jakby gra miała HDR:

Obrazek
ps.Te dwa ostatnie screeny wziąłem stąd
Pewnie dlatego aby gra miała jak najmniejsze wymagania sprzętowe.
Takie pytania to tylko do twórców, bo zwykły śmiertelnik nie zna na nie odpowiedzi.
Moim zdaniem są, to najzwyklejsze promo foty, dziś twórcy renderują screeny żeby gra zachęcała, na tamten czas twórcy stosowali takie sztuczki, jak tworzenie klimatu na ulicach, dodawanie jakiś "bajerów" itp.

:-D
Obrazek
to są screeny z wersji alpha/beta, (poza tym pierwszym, który wziąłem z głównej strony) mafii ;) według tego artykułu:
http://mafia.speedhost.pl/viewpage.php?page_id=41 no ale przyznajcie sami mogły by jakieś złomki typu ten z 1 screena gdzieś w chaszczach leżeć albo coś w tym stylu ;)
Napewno w grze bylo by wiecej "czegoś" do rozwalania. np. bardzo fajnie sie przerabia na charmonijke inne pojazdy :)
no i wkoncu zawsze to jakies urozmajcenie a nie tylko nudna trawa :)
Grisha napisał(a):
Moim zdaniem są, to najzwyklejsze promo foty, dziś twórcy renderują screeny żeby gra zachęcała, na tamten czas twórcy stosowali takie sztuczki, jak tworzenie klimatu na ulicach, dodawanie jakiś "bajerów" itp.

:-D

Tamte screeny nie są akurat renderowane. Wystarczy zobaczyć trailer z 2001 roku.
Moim zdaniem są, to najzwyklejsze promo foty, dziś twórcy renderują screeny żeby gra zachęcała, na tamten czas twórcy stosowali takie sztuczki, jak tworzenie klimatu na ulicach, dodawanie jakiś "bajerów" itp.

Nie napisałem, że screeny z mafii sa renderowane, tylko, że dziś są renderowane, czyli np. takie screnny z GTA4. A w tedy (czyli za czasów mafii) twórcy upiększali screeny dodając więcej bajerów na nich, choćby większy tłok na ulicach (choć dziś też tak robią). Po prostu kiedyś nie chodziło o grafię, tak jak dziś tylko o klimat który w mafii jest olbrzymi.
Obrazek
hm, to wygląda prawie jak grafa z Mafii 2
Obrazek

:-P
Grisha napisał(a):
twórcy upiększali screeny dodając więcej bajerów na nich, choćby większy tłok na ulicach (choć dziś też tak robią).


Najlepiej to widać na przykładzie The Sims 3, w trailerach było tyle ludzi, że ho-ho, a w grze raz na jakiś czas pojawi się jakiś człowieczek.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Tylko mi się wydaje, czy w becie Tom miał poważniejszą twarz? ;-)
Wersja Beta była lepiej dopracowana. Poza tym tamta wersja była na innym silniku.
czesio3521 napisał(a):
Poza tym tamta wersja była na innym silniku.


Na innym silniku? :shock: Możesz podać źródło tych informacji? ;-)
No właśnie. A tak przy okazji to po co jest ta zablokowana droga poza miastem :?:
"Żeby być kimś najpierw musisz być sobą"