[GRAFIKA] Ryba

Świetne grafiki :-) Mnie szczególnie przypadł do gustu obrazek nr 9 :-P
muore il bandito, la mafia vive
Wspaniałe grafiki, postarałeś się. Najbardziej spodobał mi się 009 i 012 :mrgreen:
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Naprawdę porządne prace. W jakim programie je tworzysz? Najlepsza dziewiątka ;-)
Obrazek
Photoshop CS2 :P
Niee, dwunastka taka sobie, zbyt dziecinna twarz ;-) Swoją drogą, co to za motyw z tymi "rycerzami"? Jakieś anime czy coś w tym stylu?
muore il bandito, la mafia vive
Ci "rycerze" to postacie z MuO. ;)
Świetne! Najbardziej podoba mi się
[*] 7
[*] 10
[*] 3
Dobrze dobrane kolory,dobre czcionki,dobre prace
Obrazek
No, no, prace konkretne :D Ile działasz już w fotoszopce? Bo widzę ze prace naprawdę są bardzo dobre. Osobiście najbardziej podoba mi się obraz nr 7. Super prace, pozdro :D

P.S. Mam takie pytanko. Czy byś mi jakiegoś fajnej sygny nie skrobnął, bo widzę skill masz niezły? Na PW podam ci jak to ma wyglądać, o ile Ci się będzie chciało.

EDIT: To jak się namyśle co konkretnie chce to PW pójdzie ze szczegółami :)
A to będzie już 2 albo i 2.5 roku. ;-)

Mogę coś spróbować stworzyć. ;-) Tylko te szczegóły napisz na PW. ;-)
Rybka, szacun! Prześwietne grafiki ;-) Ja tam nie umiałabym się w tym bawić, nawet nie mam fotoszopa :)

Poprawiłem jeden błędzik :D //dosia92

Dziękuję, starałam się nie robić błędów ;-) - G.
Obrazek
A może mógłbyś stworzyć jakiś krótki tutorial jak zrobić taki bajer? Prace wyglądają przecudne, chciałbym nawet sam spróbować się w to pobawić ale bez tutka to troche ciężko.
muore il bandito, la mafia vive
Powiem Ci, że ciężko mi zrobić jakikolwiek tutorial, ponieważ kiedy robię pracę to powstaje ona w kilku wersjach i w każdej z nich używam innych filtrów, czcionek, brushy i C4D.

I z doświadczenia powiem Ci, że niewygodnie robi się prace według tutoriala. :P Jeżeli interesują Cię któreś efekty to mogę Ci krótko napisać, jakich narzędzi użyć. :P
Niby tak, ale jeżeli kompletnie się na tym nie znam, to taki tutorial na prawdę dużo daje ;-)
Powiedzmy, że interesuje mnie pierwsza praca.
muore il bandito, la mafia vive
Jutro postaram się zrobić krótki tutorial jak stworzyć podobne efekty jak na tej 1. sygnaturce. ;) Możesz sobie poszukać już jakiś brushy na googlach w zależności od tematyki pracy. ;)

A tym czasem dodam jeszcze jeden, moim zdaniem fajny obrazek. :-D

Chciałem przeprosić wszystkich od których otrzymałem zlecenia na sygnaturki, ale w najbliższym czasie realizacja ich nie będzie możliwa. :-(

Na prośbę autora zamykam tymczasowo //dosia92
cron