Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

rpg zabójstwo w paryżu

Obrazek
1 lutego. Mroźnego dnia po południu. Godzina nieznana.
W luksusowym Htel De Crillon Znaleziono martwe ciała 3 osób. Wybite okno i 3 tony marichuany.. Policja nie chcę ujawnić więcej szczegółów. Wiemy ,że ich podejrzenia skierowane są na włoską mafię Scaletta barboro. Podajemy dokładne położenie hotelu



Akcja gry dzieje się w czasie teraźniejszym w paryżu..

Kim możesz być ??
-Główny szef mafi- wolne miejsce
- Członkowie mafi- 3 wolne miejsca
- Dedektywi 3 wolne miejsca
-Policjanci -2 wolne miejsca
- Wszyscy inni to świadkowie

Imię:
Nazwisko :
wygląd:
Płeć:
Związki:
Rola:
Historia:
Przedmioty :

[B]Kto gra ??:
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
O co w ogóle chodzi w tej grze?
Poza tym zacznij używać słownika (marihuany, a nie marichuany) i poprawnie stosuj znaki interpunkcyjne.
Obrazek
@tarex susnia, 3 Tony hahahahahahahaha :)^

Weź to najpierw dopracuj człowieku, a potem pisz... Musiałbyś najpierw opracować współczynniki, umiejętności, świat gry, realia.


No i nie wiem czy przypadkiem nie łamiesz swoimi postami Pkt. IV podpunkt 3 i 6 regulaminu MafiaTown. Twoje posty zawierają notoryczne błędy ortograficzne i interpunkcyjne, nie mówiąc już o ich jakości czy składni. Powtórz materiał z podstawówki (lub najpierw ją skończ) i potem wypowiadaj się publicznie.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Dobijcie mnie, co to wg. jest? :~
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Chodzi najpewniej o sesję RPG. I o ile byłbym zainteresowany udziałem w takiej sesji (w paru już grałem), to nie w takiej jak twoja, tarex. Nic nie wiadomo o mechanice gry, o współczynnikach nie wspominając. Byłeś już mistrzem gry w jakiejś sesji? Czy to po prostu twoja pierwsza sesja i postanowiłeś sobie zrobić poligon doświadczalny na MafiaTown? Bo jeśli tak, to temat zaraz pójdzie do kosza. Jeśli to Twoja pierwsza sesja OGÓŁEM, to pójdź sobie na lastinn.info, tam weź udział w kilku sesjach dla żółtodziobów, potem zagraj w paru sesjach dla doświadczonych graczy i dopiero później ewentualnie bierz się za mistrzowanie, bo to nie takie proste na jakie wygląda.

BTW. Był tu już jeden taki jakiś czas temu, nazywał się Rnaki. W ogóle nie miał pojęcia na czym polega sesja RPG, a chciał koniecznie być mistrzem gry, ewentualnie "pomocnikiem mistrza gry", chociaż w ogóle nie miał pojęcia na czym to wszystko polega. Ty widzę masz ten sam syndrom.