Rozwalają się tekstury

Mianowicie - rozwalają się. Taki np "wystrzał" bloku na pół ekranu. Ustawienia grafiki na minimum nic nie dają. Mafia z KK, system win 7. Jeśli jakoś idzie - mogę dodać screeny.
Screeny będą przydatne. Zarówno gry, jak i ustawień z programu Setup.

Spróbuj też uruchomić grę w trybie zgodności (winXP albo win98)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Instalowałeś jakieś mody? Na przykład zwiększające siłę broni? Tak jak napisał Hades, screeny się przydadzą.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
@DonMateo, to co napisałeś nie ma znaczenia. To zwykły spam.

Obrazek
Mnie taka konfiguracja zapewnia brak problemów z grafiką.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
@ Up Hades
Spam to jest post który napisałeś wyżej. Wystarczy użyć przycisku "zgłoś post"

Takie "bugi" widziałem na laptopach. I po instalacji niektórych modów.
Jaką masz kartę graficzną? Podaj parametry całego sprzętu.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Zgadzam się, wykroczenie z obu stron, zarówno Mateo jak i Hades naginacie zasady.

Mateo - staraj się ograniczać postowanie, jeżeli nie masz rozwiązania i powielania poprzednich odpowiedzi (tak jak w tym przypadku: "Tak jak napisał Hades, screeny się przydadzą."). Post nie wniósł zbyt wiele do tematu. Ostatnie ostrzeżenie słowne.

Hades - przestań bawić się w upominanie użytkowników w postach. Przyczynia się to do większego syfu, niż te rzekome posty wytykane przez Ciebie. Nie po to został wymyślony przycisk "zgłoś post", żeby każdy pisał jakieś upomnienia. Tutaj również ostatnie ostrzeżenie słowne.

Następnym razem będziemy wyciągać konsekwencje. Howgh.
Po kolei:

Przy ustawieniach takich, jak na screenie nie odpala w ogóle. Muszę ustawić jakąkolwiek rozdzielczość, choć zmiana jej nie wpływa na to, co się dzieje.

Modów jakichkolwiek brak. Sądziłem, ze być może pomoże schnee mod, ale nie mogę go znaleźć w plikach

Specyfika komputera:

notebook Acer Aspire One,

Procesor Intel Atom N450 (1,66Ghz, 512 cache)

1 GB RAM

Nie wiem, jaka jest karta graficzna, ale podejrzewam zintegrowaną 32 MB

Tryb zgodności nie zdaje egzaminu, nic się nie zmienia.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c40 ... b6904.html - Ustawienia w setup. Niestety, print screen nie chce zrobić zdjęcia "wewnątrz" gry. (Nie wiem, jak wstawiać miniaturki, button "img" nie zdaje egzaminu.)
Nie wrzuciłem do screena marki karty i rozdzielczości, ponieważ każdy będzie miał inną. Spróbuj zaktualizować sterowniki grafiki (na stronie producenta laptopa powinna być dokładna specyfikacja karty - po screenie widać jedynie, że jest to zintegrowany Intel). Daj najwyższą możliwą w ustawieniach rozdzielczość - karta powinna to wytrzymać (też miałem Intela i u mnie chodziło płynnie). Resztę ustawień, jak już mówiłem możesz skopiować ode mnie. Są to wg. mnie ustawienia uniwersalne. Ostatecznie możesz spróbować "downgrade" do wersji 1.0 (Patch 1.0). Link znajduje się na pewno gdzieś na forum).

Niestety nic więcej nie mogę poradzić.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
... Daj najwyższą możliwą w ustawieniach rozdzielczość - karta powinna to wytrzymać

:arrow:
Fahren napisał(a):
Muszę ustawić jakąkolwiek rozdzielczość, choć zmiana jej nie wpływa na to, co się dzieje.

Wiec co mu da najwyższa rozdzielczość? Nic -problem dalej występuje.

Hades napisał(a):
Resztę ustawień, jak już mówiłem możesz skopiować ode mnie. Są to wg. mnie ustawienia uniwersalne.

:arrow:
Fahren napisał(a):
Przy ustawieniach takich, jak na screenie nie odpala w ogóle.


Według mnie nie uniwersalne. Każdy komp jest inny.

Powiem kolego Fahren, że czarno to widzę... :-/ karty zintegrowane mają takie "efekty"
Zastanawiam się czy ona jest kompatybilna z DirectX 8.1 ?!

Powiedz jeszcze jak wypadają inne gry? Też się to dzieje? Czy tylko w mafii.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Tylko w mafii. Hitman 2 chodzi płynnie, GTA III i Vice City też. Pomijam gry 2D
Win 7 ma w sobie DX10 (lub 11) dlatego pobierz Dx 8.1 bądź DX9 . Spróbuj go zainstalować pamiętam, że ja tak robiłem gdy nie chodziły mi starsze gry. Twoja karta na pewno nie jest kompatybilna z DirectX 11. Wiec po wgraniu starszych "sterowników" może się jej poprawi ;-) Wiec najpierw zainstaluj DirectX 8.1. Tych których nie ma w systemie to zainstaluje a resztę plików pozostawi z DirectX 11.
Do karty graficznej też poszukaj sterowników... może akurat są nowsze..

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
dx 8.1 nie zdał egzaminu już w menu głównym. A sterowników do karty graf brak. I starszych i nowszych.
W menu tzn? gra nie uruchomiła się? Czy wywala z menu?
Jeśli mówisz, że brak sterowników do karty to nic nie poradzimy na te "efekty" w grze.
Spróbuj jeszcze zainstalować łatkę która zmieni wersję gry na 1.0 . Jeśli to nie nie pomoże to nie mam więcej pomysłów.

Link do patcha 1.0 :

http://mafia.scorpions.cz/mafia/download/mafia-version-changer-1-0-fr

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
W menu głównym (w tym "pokoju") strzela teksturą biurko i kamera, wyłączyłem i napisałem.

Sterowniki mam - ale nie ma żadnych nowszych, ani starszych, żeby podmienić.

Edyta: Downgrade programem z linku popsuł mafię. Wyskakuje komunikat o błędnej wersji.

Edyta 2: To wina sprzętu, odpaliłem tą samą kopię na stacjonarnym i chodzi jak marzenie bez żadnych ulepszaczy, typu łatki, czy coś. Sprawdziłem kartę - zintegrowana 64 MB. Więc niestety, ale najwyraźniej nic z tym nie zrobię. Uważam, że temat do zamknięcia.
cron