różnice w Mafii

Czym tak dokładnie różni się Mafia v1.0 od Mafii vBeta.
Bo się ostatnio tak zastanawiam czy by sobie takiej skąś nie wytrzasnąć.
Obrazek
Tu masz przykładowy filmik z bety http://www.youtube.com/watch?v=Ljf50Kb2 ... r_embedded.

Moda możesz ściągnąć stąd http://www.megaupload.com/?d=1CZL557W.

Najnowsza wersja moda http://www.mediafire.com/?jz5cublq9li2orp

Więcej informacji nt. moda KLIK
Różnice masz podane na stronie głównej MafiaTown w kategorii "Mafia Pre-Release" (kiedyś na MT chyba było więcej artykułów na ten temat).

Druga rzecz, Mafia Beta nigdy nie została wydana! Nie zostało po niej praktycznie nic, bo jak sama nazwa wskazuje była to wersja testowa. Pytania odnośnie tej wersji najlepiej kierować do twórców i Beta testerów, którzy mieli "przywilej" grać w tę wersję.

Odnośnie zmian - Mafia Beta różniła się od stabilnej przede wszystkim:
- Innym silnikiem,
- Prawdziwymi nazwami aut;
- Trochę inną fabułą;
- Żywszym miastem w Becie (chociaż uważam, że trailery z bety gdzie na ulicach jest ludzi od groma miały raczej charakter "promo"),
- Różnicami w wyglądzie postaci (Paulie - brązowy garnitur, Sam i Tommy - trochę inne twarze),
- Drobnymi zmianami w teksturach,

Są to podstawowe zmiany, oczywiście na ten temat można napisać o wiele więcej.
Nie ma ale jest mod który zamienia kilka tekstur na te z bety.
A co do bety myślę ze ktoś gdzieś ją ma...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Robercie, podejrzewam, że po Mafii Beta już nic nie zostało, bo po co komu wersja testowa gry podczas gdy mamy już od 9 lat wersję stabilną. Ukłonem w stronę "fanów" Mafii Beta było udostępnienie przez twórców wyglądu postaci w Becie co było jedną z niewielu pozostałości po tej wersji. Inna sprawa, to pozostałości w plikach wersji stabilnej gry (tekstury, modele itd.).
a czy ten mod u gór zmienia historię na tą z mafii bety
Obrazek
Nie, nie zmienia całkowicie. Jest tylko dodanych kilka nowych rzeczy w fabule np. dodanie możliwości przebywania w Clubie Palermo po napadzie na bank. Tak poza tym są zmienione kolory i wygląd samochodów na ten z Bety, zmiana wyglądu bohaterów, muzyki, dodanie możliwości wyścigu oraz kilka innych drobiazgów takich jak zmodyfikowane menu czy hud.
Mafii Bety nie znajdziesz :) Śledziłem losy Blurredmana z MS który kupował każda jedną mafie która miała motyw z bety na okładce lub pudełku. Jednak bezskutecznie :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Nie za bardzo rozumiem sensu takiego kupowania ;-) Przecież jak Mafia Beta nigdy nie została wydana to chyba logiczne, że twórcy jej nie udostępnili. Pamiętajmy, że pudełko zostało zaprojektowane wcześniej niż gra została wydana więc dlatego na pudełkach z grą widnieją screeny z Mafii Beta.
a ten mod z naszego downloadu MCMD też chyba działa jak te 2 co u góry są podane
Obrazek
Tak oba mody próbują pokazać obraz bety jednak mój mod jest wzorowany tylko na gameplayach przedpremierowych i Mafii beta z Targów E3, a textury zostały zrobione z jak największą dokładnością do tego jest HUD z bety i oryginalne textury postaci z bety które były pozostałościami w plikach gry.
Obrazek
Wszystko mi gra w Classic Mod Deluxe ale może ktoś wie jaki plik odpowiada za to, że ekran wyboru opcji (to tło na którym jest wyświetlane freeride, load save) jest niebieski, a nie biały usunął bym to bo mi przeszkadza i nie mogę się przyzwyczaić. Pozatym mod jest spoko
Obrazek
Wejdź do folderu maps i poszukaj "papir5a" podpowiem że to nie bmp tylko tga lub "papir3"jeden z tych ale chyba ten drugi;)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
ok znalazłem Papir3.tag jest jeszcze papir3_1.565 jego też mam usunąć
Obrazek
tak usuń albo przenieść do innego folderu. Powinno działać

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I