Rozdział 2 drugi - nieskończone ładowanie

Tak jak w temacie. Na 2 rozdziale gra nie chce się wczytać. Przeinstalowywałem grę oraz physx jak to radzili w innych tematach co znalazłem w google, jednak to nic nie dało w przeciwieństwie do innych osób. Stery najnowsze, directx 11. Nie mam pojęcia o co chodzi. Wydaje mi się, że będę musiał zareklamować grę bo po prostu nie działa, innej opcji nie widzę. Szukałem save pomijając ten rozdział, również czegoś takiego nie ma. Jeśli ktoś wie jak mogę rozwiązać ten problem, albo ma save to proszę o pomoc.
Czy to jest gra oryginalna czy pobrana z Internetu? Tylko na tej podstawie można określić przyczynę tegoż zajścia.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Problemowicz, jeśli piszę, że będzie musiał zareklamować grę, to raczej oryginalna.
Levy142, dla formalności podaj profil Steam.
Co do problemu, to ja podczas ostatniego przechodzenia, miałem raczej podobny ale dot. ostatniego rozdziału. Jak to nieskończone ładowanie u Ciebie wygląda, jest czysto czarne tło, lecą cytaty, i jest kręcąca się płyta w prawym górnym rogu z napisem "ładowanie" ? Jeśli tak, to przejdź od nowa pierwszy rozdział, całkowicie od początku, chyba, że już to robiłeś, to ja w takiej sytuacji się poddaje, bo mi to pomogło.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mi tak robiło z rozdziałem 5. Kiedy skumałem, że coś jest nie tak postanowiłem wywalić grę z kompa. Kilka dni później znów zachciało mi się grać i zainstalowałem od nowa. Przeszedłem bez żadnych ale.
Taka moja rada. Zrób tak jeszcze raz.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha