Road to Fame nie odpala

Mam oryginalną grę Road to Fame na płytce z czasopisma PLAY (nie mylić z tymi, co stworzyli Maluch Racery i takie tam kaszany) 2/2007. Mam Windows 7 Service Pack 1 32-bitowa wersja systemu. Próbowałem z trybem zgodności, próbowałem jako administrator uruchamiać i nic.
Nie jest to gra jakiś wielkich lotów, no ale można pojeździć Maluchem czy też Trabantem, a także Mitsubishi, Peugeotami itp. Co mam w takiej sytuacji robić?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Po uruchomieniu wychodzi jakiś błąd czy po prostu nic się nie dzieje?
Opiszę jak to mniej więcej jest:
Jak uruchamiam jako administrator to jest interko, ale niestety - jest tylko dźwięk, a ekran czarny, potem jeszcze 2 obrazki, a jak się je przejdzie, to wczytuje się gra. Podczas wczytywania pojawia się błąd.
Jak uruchamiałem w trybie zgodności było jeszcze gorzej - tylko czarny ekran, a potem wywalało, z błędem w prezencie.
W żadnym z wypadków nie udało mi się dojść nawet do menu :-?
Windows i gra są oryginalne. Płytkę znalazłem w torbie ze starymi grami, głównie niskobudżetowymi, np. Maluchy Racery, Cart Mania itp. :)

Oto jaki błąd się pojawia:
Obrazek
Ja patrzyłem na wielu stronach i nie tylko ja mam ten problem. Niestety, nie znaleziono na to sposobu. Może dlatego, że gra nie obsługuje nowszych systemów. Nie wiem, ale gdyby był program do odtwarzania takich aplikacji, może by dało radę, choć wątpię w istnienie takiego czegoś.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Trochę czasu minęło a nadal brak odpowiedzi :)
Jeśli mogę pozwolić na odkop to napiszę, że wciąż mój problem jest aktualny.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...