Reptilians

Ostatnio zobaczyłem na YT różne filmiki dotyczące nieco dziwnych ludzi w większości dziennikarzy i słynnych osób, są to osoby zwane Reptaliami nie wiem jak to w miarę dobrze napisać ale mniejsza z tym. Ci ludzie kiedy coś mówią ich wzrok jest nieco dziwny a twarz tych osób ma taki sam model że tak dziwnie napiszę ;d. http://www.youtube.com/watch?v=l0oOW-pWCQA tutaj tutaj macie linka, oblukajcie i napiszcie co o tym sądzicie. Dodam że podobno w Kairze w egipcie kiedyś, to byli chyba jacyś robotnicy dokopywali się pod ziemię ale nie wiem dlaczego być może w sprawie jakiegoś remontu nie mam pojęcia. no i jak zaszli głęboko odkryli jakiś tajemniczy tunel gdzie chodzili normalni ludzie tylko że mieli oni ogony. To prawdopodobnie reptalianie ale nie wiadomo czy to prawda. Kiedy prezydent się o tym dowiedział ( jego twarz również przypominała reptaliana ;d) kazał natychmiast zamknąć ten temat na ament, i nic więcej się nie stało. Nie wiem co mam o tym myśleć. Ale tak z drugiej strony to kto wie czy świat jest taki jaki nam się wydaje. Ci ludzie to ponoć rodzaj jakiś stworzeń to nie są ludzie, ufoludy w ludzkiej skórze. a jakiś facet David Icke powiedział kiedyś na jakimś wykładzie że jakiś polityk na jakimś spotkaniu się na niego patrzał dziwnym wzrokiem następnie jego oczy zrobiły się czarne a on go skanował czy coś w tym stylu.
Reptaljanie i Iluminaci to muszę powiedzieć bardzo ciekawe teorie spiskowe. O ile teoria o NWO jest bardziej prawdopodobna niż o jaszczuro-ludziach to niczego nie możemy wykluczyć. Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. Wszystko wyjaśni się przypuszczam jeszcze za naszego życia,
Nawet jak by byli tym kim podejrzewacie. To bardziej w ich położeniu nie pokazywał bym sie publicznie. Poza tym dla ukrycia kupił bym sobie soczewki do zakrycia moich "reptailowych" oczów
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Dlatego ja tę teorię uważam za bardzo, bardzo mało prawdopodobną. Są pewni źli ludzie a natury a nie przez to że są jaszczurami.
@Streetovs błagam Cię naucz się korzystać z przecinków, gdyż sprawią one, że twój post bedzie o niebo czytelniejszy.

Podejrzewałem że w takim filmiku nie może zabraknąć George'a "Dablju" Busha. No i proszę jest pierwszy.
Filmik i zbliżenia na tym filmiku są bardzo słabej jakości. Zrób sobie kilkanaście zdjęć przy różnym oswietleniu, a zapewne otrzymasz podobny efekt.

Generalnie, to tylko złudzenie optyczne,
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
według mnie bajka.... może ma ktoś jakieś zdolności czytania w myślach...ale żeby ogon? no chyba że z przodu to rozumie :-P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I