Redaktorzy poszukiwani.

Witajcie!

Tworzę projekt który ma na celu opisanie wszystkich filmów,książek i gier o tematyce gangsterskiej.
Poszukujemy ludzi którzy umieją poprawnie pisać po polsku.
Jestem otwarty na propozycje darmowe jak i płatne.
Gdzie będzie można znaleźć te opisy? Mam na myśli stronę internetową lub coś w tym stylu, wiesz już gdzie to umieścić?
muore il bandito, la mafia vive
Strony internetowej jeszcze nie ma dlatego że brak napisanych artykułów. Jak uznam że jest wystarczająca ilość artykułów to wtedy założę stronę.
Nie jestem pewien czy ktoś chciałby pisać artykuł, nie wiedziąc gdzie zostanie umieszczony. Poza tym, nie sądzisz że troche za dużo przy tym roboty? Filmów o gangsterach można znaleźć całe mnóstwo, chyba że masz na myśli organizacje z jakichś konkretnych lat, np. 30. Książek też się troche znajdzie a o grach nie wspomnę.
muore il bandito, la mafia vive
Dlatego szukam redaktorów darmowych (z chęci) albo płatnych.
A ile dałbyś zarobić takiemu redaktorowi? Masz przygotowany jakiś cennik?
muore il bandito, la mafia vive
Nie będę się bawił w wyliczanki,zgłosi się,ustalimy za jaką cenę to napisze i do dzieła.
Ciekawy projekt. Rozumiem, że dążysz do czegoś takiego?:

http://omertahistoriamafii.fm.interia.pl/

Dobrze by było gdyby powstał drugi taki serwis, tym bardziej, że rzetelnych stron o Mafii w polskim internecie jest naprawdę niewiele.

Miło by było gdybyś najpierw uaktywnił stronę, bo tak jak napisał Mnich - raczej mało kto chciałby pisać artykuł nie wiedząc gdzie zostanie on umieszczony.

Odnośnie roboty przy filmach gangsterskich - tego jest naprawdę sporo niezależnie jaką epokę wybierzesz. Osobiście zawsze brakowało mi stronki o Mafii z lat 1920-1933 (prohibicja, chyba najbardziej charakterystyczny temat w historii Cosa Nostra).
Cosa Nostra właśnie tak będzie się nazywał nasz serwis ale do rzeczy.
Strona żeby mogła wystartować musi zawierać jakieś dane, nie możemy dać pustej strony dla publiki gdyż po krótkim czasie upadnie.
A czy serwis będzie się zajmował jakimś konkretnym okresem w historii Mafii czy ogólną jej tematyką od korzeni do współczesności (tak jak strona której link podałem w moim poprzednim poście)?
Wszystkim po trochę :-)
A moje pytanie to ile masz lat? Bo to też ważne. Jakie masz doświadczenie w projektowaniu stron... Chyba ze masz od tego kogoś. ? Bo wygląd strony daje bardzo dużo...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja tylko szukam redaktorów a inni zajmują się stroną.
Sorry za podwójnego posta
====

Serwis ma na celu łączyć ludzi z pasją do tematyki gangsterskiej do lat 70 w dół. Życie gangsterskie, filmy, gry, książki i wszystko co się w tym wiązać może. Strona już mogłaby ruszyć, ale nie mamy kadry redaktorskiej, która będzie w stanie redagować cały projekt.
Jesteś tu niepożądany jak sraczka w trakcie kolędy. Nie wiem czy ci się nudzi, czy matka cię z domu nie wypuszcza - nie będę wnikał. Ban za multikonto, a temat z racji odpowiedzi kilku użytkowników wpada do archiwum.
cron