Rankingi

Mam małą propozycję, jest już lista najbogatszych na forum, ale co powiedzielibyście na ranking kolekcjonerów np. Najlepiej uzbrojeni (Dla osób z najlepszymi broniami i największą ich ilością , Najbardziej zmotoryzowani (Dla osób które będą miały najlepsze samochody i największą ich ilość, oczywiście jak się pojawią :-D) A dla osób z logami samochodów ...... jeszcze nie wiem :mrgreen: Ale napewno ktoś wymyśli jakąś nazwę ;-)

Co o tym myślicie :?:
Hmmm...a może lepiej żeby jakiś user zrobił taką listę? Bo pewnie byłoby z tym trochę roboty...
Mnie się podoba :-D
Przez to, że jest to system zewnętrzny (nie zrobiony przez nas), nie jestem w stanie tego zrobić. Przykro mi.
No czyli krótko mówiąc - jeśli chcesz mieć takie udogodnienie na forum to musisz je sam zrobić w formie tematu :) Jeśli będzie przejrzysty i estetyczny to będę mógł go "przykleić" ;)
Nie ma sensu takiego czegoś robić w formie tematu. Ciągle trzeba by było sprawdzać kto ile czego ma.
albo by informowal sam
Murphy był optymistą.
wawrzus napisał(a):
albo by informowal sam

Kto?
jak ktos chce robic ranking to jak ja cos kupie to mam w danym teamacie poinformowac o tym np.
Kupilem Logo audi i wtedy ten ktos prowadzacy ranking bedzie to w nim odnotowywał ;-)
Murphy był optymistą.
Trochę skomplikowane.
najlepiej uzbrojeni było by świetne, gdyby były dostępne wszystkie bronie z mafi, czyli rewolwer 10M&P rewolwer colcik, springfield, monsin nagant, a także kastet, granat itp itd ale ogólnie też jest dobrze :D
cron