Ranking imion użytkowników MT + grupy wiekowe

Jako, iż na forum panuje ogólne przekonanie triumfu imion Kamil i Krystian wśród użytkowników, postanowiłem dokładnie zbadać tą sprawę ;-)

Do statystyk wytypowałem 44 userów (co do użytkowniczek – nie ma dwóch kobiet na forum o tym samym imieniu, więc każda jest zwyciężczynią – serdecznie gratulujemy oryginalności! :-F ), którzy mają na swoim koncie przynajmniej 100 postów i odwiedzili forum ostatni raz najpóźniej 3 miesiące temu. Niestety, nie udało mi się dowiedzieć, jakie imię nosi trzech z nich, dlatego zostałem zmuszony polegać na danych 41 użytkowników. Wyniki, również dla mnie, okazały się być zaskakujące…



Trzecie miejsce na podium zajmują imiona Adam, Filip, Krystian, Mateusz i Przemysławpo dwóch userów MafiaTown spełniających powyższe kryteria przypada na każde z tych imion.

Srebro otrzymują Kamilowie – jest ich z nami aż czterech.

I wielka niespodzianka – pierwsze miejsce należy się…Jakubom oraz Michałom! Na te imiona przypada po pięciu użytkowników.

Wśród wytypowanych osób znalazły się także imiona takie jak (po jednym imieniu na jednego usera): Cezary, Dawid, Dominik, Grzegorz, Gustaw, Krzysztof, Maciej, Marcin, Mirosław, Oskar, Patryk, Paweł, Robert, Roman, Sebastian, Wojciech oraz Ziemowit.



BONUS! Korzystając z okazji, osobistej wiedzy oraz danych wprowadzonych na forum (głównie dane profilowe oraz tematy w „Dziale dla nowych i powracających użytkowników” – mam nadzieję, że są one zgodne z prawdą) pokusiłem się również o sprawdzenie wieku użytkowników (na tych samych zasadach, co powyżej – min. 100 postów, ostatnia aktywność do 3 miesięcy; uzyskałem stąd 41 osób; o wiek, z grzeczności, nie chciałem pytać osobiście).

Oto dane procentowe:

30% - 18-19 lat
22% - 14-15 lat
18% - 22 lata i więcej
15% - 16-17 lat
15% - 20-21 lat (do tej grupy należy tyle samo osób, co do powyższej)

Czy dane statystyczne pokryły się z Waszymi przypuszczeniami? A może wręcz przeciwnie – jesteście nimi zszokowani? Zapraszam do podzielenia się opinią na ten temat ;-)


PS Jeśli zdobędę imiona tych trzech osób (wysłałem im PW) to na pewno zaktualizuję statystyki (jeśli wniosą coś nowego) ;)
Myślałem, że Kamilów jest mniej, a tu niespodzianka :) Jestem dumny z tego, że noszę imię Kamil.
Myślałem jednak, że większy procent będzie tych w wielu ok. 14 lat.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Świetna inicjatywa, Kefir! Z tego co zdążyłem zauważyć na SB, to sądziłem, że najwięcej mamy Kamilów. A tu Ci niespodzianka - Kuba i Michaś są na pierwszym miejscu! Z tego co mi opowiadał wujek (też Kubeł), to kiedyś ca. 25-30 lat temu, Jakubów było jak psów i widocznie tak nam zostało do dzisiaj :-F Krystianów jest dwóch, zatem pozdrawiam swojego imiennika - im mniej nas będzie tym lepiej, pamiętaj! :-F
Obrazek
Hmm, a ja myślałem, że najwięcej użytkowników stanowi przedział 14-15 lat. Ale jak wskazują dane które sporządził Kevin najwięcej jest użytkowników w przedziale wiekowym 18 - 19 lat (m.in. Ja albo Kevin) ;-) . Fajnie, że Kamilowie mają drugie miejsce ;-) . Trochę jednak jest ich na Mafia Town :-D
Obrazek They never fight alone...
Zdziwiła mnie obecność imienia Ziemowit. Ot słowiańskie imię wśród nawału germańskich i śródziemnomorskich.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Jacoby rządzą, YEEAHHH! :mrgreen:
A co do inicjatywy to się zgadzam, strzał w dziesiątkę.
P.S. OMG, Ziemowit..... Spotykałem sie z różnymi imionami (Ariel, Alan, Jessica :shock: ) ale Ziemowit to jeszcze nigdy nie słyszałem w realu (tylko na lekcji historii).
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
No nieźle nieźle Kevin. Szczerze mówiąc spodziewałem się, że Kamile stanowią największą część forum, a tu niespodzianka.
@Kevin, mógłbyś podać nicki użytkowników biorących udział w badaniu? Ukazałoby to pewien fakt, którego jestem ciekaw.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Myślę, że tyle można wyjawić ;-)

7th_son
Acozz
asfad
bananmaciek
barth89
bona21
Cukier
CzarFace
Dantes
David
Don Salieri
don_kuba
dosia92
Extreme
Filip37
glukkon7
Górnik
Grisha
Hades16
Joguś_deFiat
Johnny
Kamiloxin
Kevin
Kubaxxx10
Maf
MGeraltS
Mikrus
Mnich
Mordor
nivener
Oskisko
Patricko987
Problemowicz
Przem723
Quatrox
Ray Charles
robertRobin88
Sergio
Soberat
Szybki
XtravaganZa
Zdzichu
cron