Ram & HD

Siemanko

Posłuchajcie mam pytanie...

Z Powodu że mój komp powoli dostaje debila i świruje a poza tym nie nadaje się do niczego chcę kupić parę części ":)" Takich jak tytułowe Ram i Hard Disc i mam pytanie czy jeżeli mam ram Firmy "X" 256mb i jego taktowność to 333mHz
to czy będzie on normalnie współgrał z kostką ramu 512 mb firmy "Y" o taktowności 333mHz ?

Oraz czy jeżeli kupię nowy dysk twardy to czy jest możliwość podłączenia go do komputera i stworzenie z niego osobnej partycji bez stawiania na nowo systemu, czyli używając jakiegoś programu freeware.

Z Góry dzięki i pozdrawiam, zawsze w potrzebie SharkY! :D
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Co do Ramu, to będzie działało tak jak opisałeś.

Zasada jest taka jeżeli masz ram firmy X o taktowaniu 333, i dokupisz ram o taktowaniu 555 firmy y, to ram będzie chodziło z taktowanie 333.

Ale nalepiej jest dobierać według taktowania czyli 333 do 333.

Co do dysku twardego to nie znam sie juz na tym.
Obrazek
No to się bardzo cieszę, nie byłem pewien tego do końca więc wolałem zapytać :) Bo zarobiłem trochę kasy i nie wiem co mam z nią zrobić :P

Tylko teraz sprawa tego twardego dysku :P
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Jeśli dokupisz dysk twardy będzie on widoczny jako nowa partycja (tzn. jak np. miałeś dyski C: i D: a DVD E: to DVD będzie F:, a dysk jako nowa partycja E:). Nie jestem pewien, ale chyba trzeba będzie ją (nowy dysk) po prostu sformatować.

Reinstalacja systemu nie jest potrzebna.
Oj no to super, bo nie chciał bym kupować dysku po to żeby leżał do póki nie przeinstaluje systemu :) Dzięki wielkie... tylko w jakim miejscu mam dać zworkę w nowym dysku ?? Slave ?? albo na tym z windowsem dam na Master a w tamtym w ogóle nie ?
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Boys odświeżam posłuchajcie mam płytę główną ECS K7VTA3 v5, i tutaj kolejne pytanie czy moge do niej wsadzić taki oto procesor http://allegro.pl/item699880225_intel_celoron_2_0_128_400_1_75v_gwar_12m_c_wrc.html ?? Czy jaki taki 2.0 do 2.5
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Sprawdź na stronie producenta :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
CPU
Gniazdo Socket 462 dla procesorów AMD Athlon XP/ Sempron/ Athlon / Duron
FSB 333/266/200 MHz

Znalazłem coś takiego u kolesia który chce ją sprzedać.
Jeżeli ktoś by mógł obczaić czy to jest prawda to prosze link
http://komputery.katalogi.pl/Duron_1.3_Mhz_%2B_p%C5%82yta_g%C5%82%C3%B3wna_ECS_K7VTA3-t113250.html

A strony producenta nie mogę znaleźć.

Ps. weź xD jak włączyłem ten temat to myślałem że mi jakiś robal chodzi po ekranie i już chciałem zabijać xD :P (do pazia)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Strona producenta:
Kod:
http://www.ecs.com.tw/ECSWorldWide/Index.aspx?MenuID=0&LanID=16


Co do robaka to :-D
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
cron