Przejażdżka za miasto - strzelanie do działka policji

Zagrywam się w Mafię od wczoraj, nie miałem żadnych problemów z przejściem misji, aż do teraz.
W przejażdżce za miasto, podczas powrotu z farmy musimy w pewnym momencie zniszczyć działko na opancerzonym wozie policyjnym. Problem w tym, że możemy strzelać tylko wtedy, gdy ono nie strzela.
Po 53 próbach (tak, liczyłem je) muszę się poddać. Próbowałem różnych poziomów trudności, synchronizować ruch myszki z ruchem ciężarówki - za każdym razem po 3 seriach moja ciężarówka była niszczona. To jest pierwszy raz odkąd zacząłem grać w różne części Mafii, gdzie po prostu nie mogę czegoś przejść. Patrząc po komentarzach w internecie, nie jestem jedyną osobą, która dała sobie spokój i czeka na patcha. Mam wrażenie, że Hangar 13 zapomniało, że nie każdy gra na padzie z autoaimem i nie każdy pocisk trafi w cel.

Może jest jakiś magiczny sposób na przejście tej misji? Może być nawet trainer, byle tylko przejść to dziadostwo.
Ja grę przechodziłem na trudnym, z ustawionym Niskim wspomaganiem celowania. Strzelałem kiedy chciałem do tego działka, nawet nie patrzyłem czy ona strzela. Zrobiłem za 3 może 4 razem, jedynym problemem było mało życia ciężarówki i właśnie ciężko było wcelować się myszką bo rzucało strasznie na boki, ale moim zdaniem jest to do zrobienia. Trzeba mieć zapas życia swojego i chronionej ciężarówki.
Ja przechodząc na klasycznym nie zwracałem uwagi kiedy ona strzela. Strzelałem krótkimi seriami. Kilka powtórzeń było ale jest to do zrobienia.
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Robiąc tą sekwencje, miałem 33% życia i grałem na klasycznym (na padzie) Na początku obawiałem się, że jak tylko zacznę strzelać to będzie po mnie, ale zauważyłem, że te działko nie specjalnie interesuje się Tommym tylko ciężarówką, więc zacząłem strzelać długą serią do momentu gdy działko zostanie zniszczone nie przejmując się czy mnie trafi czy nie. W moim przypadku może zabrało mi 10% życia, o wiele szybciej spadała wytrzymałość ciężarówki.

Edit: Nie miałem włączonego wspomagania, o ile z przeciwnikami mam czasem trudność trafić ich w głowę to tutaj akurat ładnie wchodziło.
Dobra, mogę powiedzieć jedno - to bug Mafii. Powtórzyłem całą misję, żeby mieć dużo zdrowia ciężarówki, użyłem pada, max wspomaganie i ładowałem cały magazynek bez pudła 3 razy pod rząd - nadal ciężarówka jest niszczona. W ogóle to nie jedyny bug - granaty i mołotowy przelatują w moim przypadku przez ściany i podłogi.
U mnie jedyne bugi jakie wystąpiły to radiowóz przyleciał z kosmosu i jakieś małe bugi graficzne
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Ja na PS4 na trybie klasycznym i bez wspomagania celowania nie miałem problemu, w sensie powtarzałem sporo razy, ale w końcu się udało, może to jakiś problem wersji pecetowej?
jimmen17 napisał(a):
Dobra, mogę powiedzieć jedno - to bug Mafii. Powtórzyłem całą misję, żeby mieć dużo zdrowia ciężarówki, użyłem pada, max wspomaganie i ładowałem cały magazynek bez pudła 3 razy pod rząd - nadal ciężarówka jest niszczona. W ogóle to nie jedyny bug - granaty i mołotowy przelatują w moim przypadku przez ściany i podłogi.

Mam to samo, 3 godzine sie mecze a wpakowanie kilku magazynkow nie daje rady. Porażka normalnie.
jimmen17 napisał(a):
Zagrywam się w Mafię od wczoraj, nie miałem żadnych problemów z przejściem misji, aż do teraz.
W przejażdżce za miasto, podczas powrotu z farmy musimy w pewnym momencie zniszczyć działko na opancerzonym wozie policyjnym. Problem w tym, że możemy strzelać tylko wtedy, gdy ono nie strzela.
Po 53 próbach (tak, liczyłem je) muszę się poddać. Próbowałem różnych poziomów trudności, synchronizować ruch myszki z ruchem ciężarówki - za każdym razem po 3 seriach moja ciężarówka była niszczona. To jest pierwszy raz odkąd zacząłem grać w różne części Mafii, gdzie po prostu nie mogę czegoś przejść. Patrząc po komentarzach w internecie, nie jestem jedyną osobą, która dała sobie spokój i czeka na patcha. Mam wrażenie, że Hangar 13 zapomniało, że nie każdy gra na padzie z autoaimem i nie każdy pocisk trafi w cel.

Może jest jakiś magiczny sposób na przejście tej misji? Może być nawet trainer, byle tylko przejść to dziadostwo.



Mam dokładnie ten sam problem,próbowałem to przejść już z 15/20 razy i nic za każdym razem ciężarówka ulega zniszczeniu.Może jakby ktoś mógł to wstawiłby na jakiś hosting save po tej misji,bo już naprawdę nie mam pomysłu jak to przejść,a z wielką chęcią chciałbym kontynuować grę.

Znalazłem trainer'a który miał opcje super celności i wyłączenie przeładowywania dzięki niemu udało mi się w końcu przejść te misję,oczywiście dalszą część gry będę przechodził bez tego trainer'a który był mi potrzebny tylko do tej jednej misji z działkiem.
Kempol napisał(a):
Ja na PS4 na trybie klasycznym i bez wspomagania celowania nie miałem problemu, w sensie powtarzałem sporo razy, ale w końcu się udało, może to jakiś problem wersji pecetowej?


Grałem na PC przy użyciu myszki i klawiatury i wszystko mi się udało. Oczywiście nie za pierwszym razem, było kilka powtórzeń, ale misję przeszedłem. Nie wiem w czym tkwi problem kolegi.
Ja tak samo mam grę na PS4. Jako, że to w sumie moja pierwsza strzelanka w którą gram na konsoli (jakoś ciężko mi się gra w strzelanki na konsoli) to mega męczyłem się z tą misją. Do tej misji grałem bez wspomagania celowania i wiele razy przegrywałem misję, bo działko rozwalało mi ciężarówkę. Dopiero gdy włączyłem wspomaganie celowania poszło jak po maśle i udało się to przejść....
Obrazek They never fight alone...