Proszę o pomoc w instalacji

Dziś do swojej kolekcji gier kupiłem Mafię II, jednak już przy instalacji zaczęły się problemy :-/

Najpierw zainstalował się jakiś steam, a potem rzekomo gra się zainstalowała.
Jednak gdy próbuję uruchomić grę to zamiast gry włącza się jakieś ściąganie.
Obrazek
Czy to nie jest chore że grę kupioną na płycie muszę jeszcze ściągać?

Proszę was o jakąś instrukcję co zrobić abym mógł w końcu uruchomić tą grę



Kiedyś kupowało się gry i po kilkuminutowej instalacji można było już cieszyć się grą. A dziś kupiłem grę i od 4 godzin jestem na etapie instalowania. Ehhh gratuluję wydawcom gier tego że zniechęcili mnie do kupowania oryginałów, to z pewnością była moja ostatnia legalnie kupiona gra. :-/
W taki sposób działa Steam, tam pobierasz gry, a płyta jest tylko "kluczem" za którego można pobrać grę. Początkowo też mi się to wydawało chore, ale technologia tak zapierdziela, że już niektóre nowsze komputery nie mają stacji na płyty :k
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Szkoda tylko że w instrukcji nie raczyli napisać o ściąganiu ani słowa.

A co jeśli danego dnia nie będzie mi działał internet, w te dni nie będę mógł sobie pograć przez brak połączenia z Steam?
Nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że jest opcja offline, żeby pograć bez podłączenia do internetu, ale nigdy tego nie testowałem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
W taki sposób działa Steam, tam pobierasz gry, a płyta jest tylko "kluczem" za którego można pobrać grę.

Nie, na płycie są pliki instalacyjne. To co się wyświetliło koledze to instalator Steam. Kopiuje pliki na dysk jak każdy inny instalator. Przy uruchamianiu gry sprawdza, czy są dostępne jakieś aktualizacje. Jeśli tak - pobiera je. Jeśli komuś to nie odpowiada, może to wyłączyć we właściwościach.

Mariusz005 - nie musisz mieć internetu, żeby grać w Mafię 2. Steam posiada tryb offline.
OK dzięki panowie za pomoc, w końcu udało się uruchomić tą grę 8-)
cron