proste pytanie początkującego

Witam. Dopiero sie zarejestrowałem i mam takie może troche nietypowe pytanie... bo właśnie zamówiłem Mafie 2 (pod koniec tygodnia powinienem już ją mieć) i intryguje mnie pytanie czy w Mafii 2 można do garażu zdobyć którąś z ciężarówek? bo mam Mafie 1 i tam nie idzie jej zaparkować do garażu :(
Cześć, jestem praktycznie pewny, że ciężarówki się nie zmieszczą i wyskoczy komunikat, że nie możesz zatrzymać tego pojazdu.
Chyba, że pobawisz się z modami - wtedy może Ci się udać, ale nie wiem, bo nie gram na PC.
Obrazek
a gdy np uprowadze sobie jakąś ciężarówke i zaparkuje ją gdzieś i później będe chciał znowu z niej skorzystać to czy ona będzie nadal tam stała czy znika w otchłań? a co do modów to jak narazie nawet nie mam jeszcze tej gry a co dopiero wiedza o modach ;)
Auto może zostać i może zniknąć - na PS3 generalnie auta znikają w chwili gdy nie masz ich na ekranie, wystarczy przekręcić kamerę na sekundę, żeby znikły. Nie wiem jak to wygląda na wersji PC. Ale bywa tak, że auto które zostawisz wykonując misję, dalej stoi po przerywniku. W następnej misji na pewno go nie znajdziesz.
Obrazek
ahhh no to kiepsko... bardzo zależało mi na tym by mieć ciężarówke w garażu :( no ale cóż może będzie sie udawać kraść co każdą misje ;) bo chyba innej rady nie ma?
Jeśli pisząc "ciężarówka" masz na myśli ciągnik siodłowy (wstyd przyznać, ale zapomniałem nazwy z Mafii), to jednym z modów oferujących free ride (wolna jazda) ciężarówka dostępna jest w garażu.
Głównie chodzi mi o tą inną (Chevroleta COE bodajże) tą co jest wersja ze skrzynią (zakrytą lub nie) albo z kontenerem albo też w zimie jeździ z pługiem do odśnieżania... to ona mi sie mega podoba :P ale ciągnik siodłowy też niczego sobie ;) co do ciągnika siodłowego to ma nazwe w grze "Hank B" (mimo że gra dopiero do mnie idzie to wiem bo wiele czytałem o tej grze :P)
1. W free ride chyba ciężarówki są w garażu...
2. Pod koniec 9 rozdziału zostawiłem obok chaty Corvette (inaczej się w grze nazywa) w 10 rozdziale stoi pod chatą.
3. W dodatkach np. Joe Adventures jak zostawisz pod chatą auto i zapiszę grę to po wczytaniu będzie stało (tylko w tym najlepszym domu).

PS: Chyba nie spoilerowałem...
Tych ciężarówek jest jak psów - wszędzie jeżdżą, także nie bój się o nie. Pewnie dlatego nie można ich zatrzymywać w garażu, choć i tak jestem zdania, że nie zmieściłaby się, bo podczas misji próbowałem wjechać do hangaru Derka i zahaczyło o dach.
Tak czy owak, tej maszyny nie idzie zachować w garażu ani nie idzie jej tuningować. Piszę, opierając się na czystej wersji PS3, czyli bez modów takich jak freeride, itp. @UP: Podjazd do garażu przed Villą Scaletta jest w części garażem, także zachowuje auta.
Obrazek
W Joe Adventures to ciężarówki (te od rzeźni najwięcej, ale inne też) to na podjeździe do domów mieszkalnych stoją. Jest ich nie kiedy więcej niż osobówek.