Propozycje - Użytkownik Roku 2010

W tym temacie możecie proponować kandydatów lub kandydatki do tytułu Użytkownika/Użytkowniczki Roku 2010. Z tych propozycji wybierzemy tyle ile będzie trzeba i zagłosujecie na jedną lub jednego z nich w środku grudnia w specjalnej ankiecie.

- Dozwolone są jedynie posty użytkowników, których liczba postów przekracza 150 i data rejestracji przypada na minimum sierpień 2010
- Użytkownik, którego proponujecie musi mieć na swoim koncie minimum 200 postów i być zarejestrowanym do sierpnia 2010 (włącznie)
- Każdy może zaproponować kilku użytkowników
- Proponować mogą również moderatorzy i redakcja
- Możecie proponować też siebie samych (chociaż to trochę egoistyczne)
- Na jedną osobę przypada jeden post - jeśli masz coś do dodania, edytuj swoją pierwszą wiadomość
- Posty niezawierające nazw użytkowników lub niezgodne z tymi zasadami będą natychmiast usuwane

Temat będzie otwarty do 15 grudnia, po tym czasie nie będą przyjmowane propozycje.
Propozycje ode mnie. Jak na razie oni się nadają, ale jeśli kogoś nie ma to się nie obrażajcie, pewnie potem kogoś dopiszę:

- Mnich
- Kevin
Obrazek
A jednak ;-)
Moim zdaniem na tytuł użytkownika roku zasługuje TommyTheGun. Jest użytkownikiem o charakterystycznym sposobie bycia, inteligentnym oraz konkretnym. Poza tym prowadził Mafia PBF za co jestem mu bardzo wdzięczna bo nie wiedziałam, że to taka świetna zabawa (mam nadzieję, że jednak kiedyś gra odżyje). Pojawia się jednak problem bo Tommy od pewnego czasu jest nieobecny na forum co z pewnością nie pomoże mu w zdobyciu tytułu, ale mimo to chciałam zgłosić jego kandydaturę.
Obrazek
Z tego co widzę ten regulamin mocno przerzedził szeregi proponujących. Dlatego właśnie minimalny próg postów został zniesiony do 150 i dodany został warunek rejestracji do sierpnia 2010.
No to ja też się mogę wypowiedzieć. Moim zdaniem najaktywniejszym użytkownikiem jest bananmaciek i Gangster. Zazwyczaj "maciek" pierwszy odpowiada na nowo założonych tematach (zwłaszcza w sprawach technicznych).

PS: Jeszcze dla Kasi taki plusik, że można ją często spotkać na shoutboxie ;-) .
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Może i ja kogoś zaproponuje :)

Jednym z moich kandydatów na Usera roku jest z pewnością Nivener.
Czytając jego posty na temat Mafii 2 czy jakiegokolwiek innego tematu (różnego rodzaju długie dyskusje z innymi userami, w których zachowuje spokój, a jego główną "bronią" jest siła argumentu, a nie argument siła. Za co go naprawdę podziwiam.) doszedłem do wniosku że nasz kolega wie co chce napisać i na pewno z czystym sumieniem może po każdym napisaniu posta nadusić przycisk "WYŚLIJ". Do tego mogę dodać jego obecność na SB, które jak wiadomo jest także dużym plusem dzięki któremu proponuje jego kandydaturę na ww. Usera Roku 2010

Drugą osobą którą mogę polecić jest bananmaciek.
Nasz kolega równie aktywny na forum, głownie w działach z pomocą techniczną. Widać że ma chłopak pojęcie o tym, o czym pisze w ww. działach. Jest to w dużej mierze kolejne duże "koło napędowe" forum, naprawdę jest mało tematów w których nie napisał choćby jednego (sensownego) posta. Ogólnie jest to naprawdę miły gość :) Również i z nim rozmowa na SB nie kończy się na cześć. Z czystym sumieniem mogę go zaproponować na kandydata na Usera Roku 2010


Mała notka:

Jak dla mnie to użytkownikiem roku mógłby być Xtravaganza ale że został Moderatorem już nie podlega temu zasłużeniu prawda ?
Tak więc moje propozycje to :
Bananmaciek i Gangsterka, nic nie trzeba tłumaczyć to mówi samo za siebie...
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
ta 13w mojej dacie to chyba pechowa...ale proponuję -Nivener

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja tam oddaje głos za Quatrox'em.
Ogólnie dużo pomaga użytkownikom. Gdzie nie patrze to tam już jest napisana odpowiedź przez niego :)

Edit: Szkoda że nie spenia wymagań. Jeżeli do określonej daty zdobędzie te 200 postów, głos jest oddany na niego. Jeżeli nie to głos przechodzi na robertRobin88'a
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Swoje głosy oddaje na:
Gangster - Na SB przesiedziała chyba więcej czasu niż całą redakcja razem wzięta. Użytkownik, który mocno zaangażował się w życie MT.

Ewuria - Dała się poznać od dobrej strony, także zaangażowana. Jej posty są zawsze treściwe i przyjemne w czytaniu ;)
Obrazek
Moim kandydatem na to zacne stanowisko jest oczywiście Gangster, tudzież Kasia. Jest moją najlepszą rówieśniczką na forum, pomaga innym w potrzebie. Stoi dzielnie na straży MafiaTown, stara się tłumić jakiekolwiek przejawy spamowania i infantylizmu na forum, za co bardzo ją lubię. Pisze sensownie i zrozumiale. Liczę więc, że te cechy pozwolą jej zostać Userem Roku 2010.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Do zamknięcia tematu zostało niecałe 5 dni. Jeśli kandydat/ka nie będzie tu wymieniony/a - nie znajdzie się na liście do głosowania. Tak więc wybieraj narodzie.

Jak na tę chwilę na liście głosowania znajdą się:
Mnich, Kevin, TommyTheGun, bananmaciek, Gangster, Nivener, Quatrox (brakuje do 200 postów - może się dostać jeśli tyle napisze do 15 grudnia), robertRobin88, Ewuria
Mój głos oddaję na robertaRobina88. Chłopak jest zdolnym modderem, zachwyciły mnie budynki wykonane przez niego do Polish Moda. Jest on jego główną podporą, widać, że stara się, żeby tworzenie Polish Moda nie stanęło na gadaninie. Poza tym dość często udziela się w działach technicznych, często służy innym pomocą, można go również dostrzec na SB. Bardzo solidny użytkownik.
Hmmm...
Długo zwlekałem z oddawaniem głosu, gdyż nie lubię "wybierać" spośród osób których lubię. To takie niezręczne... Ale trudno, nic mi się nie stanie jeżeli zaproponuję paru użytkowników. Tak więc:

Mnich, bo odkąd się zarejestrowałem, Mnich jest Użytkownikiem Roku. Dlatego mógłby nim pozostać. Jest też powiedzenie "do trzech razy sztuka" - zatem niech Mu będzie ten trzeci raz :-P

Gangster, bez której MT byłoby jak Czernobyl. Czyli ciche, bez jakiegokolwiek ruchu i z mnóstwem szkodliwej aury dookoła. Z Gangsterem jest wesoło, jest akcja i goni Pampersów na MT ;-)

Nivener, bo to świetny gość. Jak wspomniała Dośka, Nivener wie co chce napisać, jest zrównoważony i pięknie argumentuje. Widać, że to inteligentny chłopak. AVE! :lol:
Obrazek
Propozycje zebrane. Formularz głosowania na was czeka tutaj.
cron