Propozycja modyfikacji kampanii

Witam, chciałem się Was zapytać czy jest taka modyfikacja dodająca mieszkanie dla Toma w kampanii?
Taka modyfikacja dodała, by nieco realizmu grze, zamiast wchodzić przez drzwi do baru odstawialiśmy chłopaków tak jak w "Śmietance na kawie", a sami jechalibyśmy do domu, misja kończyła, by się kliknięciem np. na łóżko. Tak samo z początkiem, zamiast od razu intra w barze, najpierw wychodzimy z mieszkania, jedziemy do baru i dopiero, wtedy zaczyna się dana misja. Co Wy na taki nowy rodzaj urozmaicenia kampanii?

Jeśli takiego moda nie ma to, co Wy na to , żeby zebrać ekipę i takowy stworzyć? :-)
Obrazek
Takiego moda na razie nie ma.
EmpireVoyager napisał(a):
Jeśli takiego moda nie ma to, co Wy na to , żeby zebrać ekipę i takowy stworzyć?

Nie sądzę, aby komuś się chciało. Mafia jest bardzo skomplikowana, jeżeli chodzi o odyfikowanie misji. Taka chata musiała by być w każdej misji wstawiana osobno, a co za tym idzie, trzeba by było wstawiać ją do każdego pliku scene2.bin. Jeszcze bardziej jest to skomplikowane, biorąc pod uwagę, że każdy rozdział składa sie z conajmniej 4 takich plików. Bardzo dużo roboty. Ponadto takie mieszkanie trzeba wymodelować, a to też łatwe nie jest.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
No to napisałem że można zebrać ekipę chętnych i zabrać się do roboty. Każdy byłby za co innego odpowiedzialny.
W późniejszych etapach gry może to być np, mieszkanie Sary. (z oczywistych względów fabularnych)
Obrazek
Już przed chwilą napisałem, że nie wiem, czy komukolwiek by się chciało. Wycztałem w temacie, że chciałbyś, aby w modzie misje zaczynały się w domu, a potem dopiero jechalibyśmy do baru. To także dużo roboty przy skryptach. Na forum został tylko jeden user, który ogarnia w znaczącym stopniu modyfikowanie mafii. Zapytaj się jego na PW. Nie widzę sensu w temacie przypominającym ogłoszenie. Zwołaj ekipe i dopiero potem działaj.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Po to jest forum aby każdy wyrażał swoje opinie i sugestie, nie rozumiem dlaczego źle zrobiłem pisząc ten temat? - od tego jest ten dział.
Nie rozumiem też tego że "nikomu się nie będzie chciało". Wspólnymi siłami możemy dojść do finalizacji projektu a za punkt honoru niech będzie ta łacińska sentencja którą mam w podpisie.
Obrazek
Ja życzę powodzenia przy zbieraniu ekipy i tworzeniu modyfikacji. Naskoczyłeś na mnie, co jest dla Ciebie typowe, nawet, jeżeli nie masz racji. W tym przypadku jednak masz rację, bo mogłem się wyrazić niejasno. Ale czy ja Ci czegoś zabraniam? Rób sobie, co tylko zechcesz. Napisałem tylko, że zrobienie takiego moda jest bardziej skomplikowane, niż by się wydawało. Jeżeli zgrasz dobrą ekipę, to może Ci się udać. Zupełnie nie rozumiem, jak setencja ''Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce'' ma się do robienie moda do Mafii, ale tą kwestię pozostawiam zamkniętą. Mam tylko nadzieję, że nie jest to kolejny temat, jak w przypadku wyścigów, w którym powstawać będzie 100 postów dziennie, a jak przyjdzie co do czego, to ''Sorry, taki mamy klimat''. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę powodzenia.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ta modyfikacja mogła by raczej doprowadzać do szału ludzi, którym nie za bardzo odpowiadał system save w GTA IV :v (jeżeli wiesz o czym mówię).
Fajnie by było jednak zobaczyć, że jeszcze przed misją "Śmierć Sztuki" jedziemy dopiero do domu który jest już splądrowany a następnie wybieramy się do Pauliego, żeby zacząć właściwą misję :D. Ale tak jak mówi Tom, roboty dużo a chęci pewnie znikną w połowie.
No ale nic, jeżeli masz zamiar się za to zabrać to życzę powodzenia :).
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Ciekawy pomysł, ale trochę zbędnie wydłużyłby kampanię. I, z mojego punktu widzenia, jest jeden problem. Otóż w Mafii mamy duże miasto, więc przydałoby się kilka chatek, nie jedna, a to by już unierealniło grę. Jednak jeśli zbierzesz ekipę, to życzę powodzenia.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
W pierwszych kilku misjach planuję dodać dom w okolicach Hoboken gdzie zaczynaliśmy naszą przygodę z Tommym. W późniejszych etapach może to być mieszkanie Sary, gdzie fabuła sama wytłumaczyła by dlaczego mieszkamy tam, a nie np. w Oak Hill.

Wszystko jest do zrobienia, jeśli nie zbiorę ekipy, to sam zajmę się tą modyfikacją, edycja plików "scene" jak dotychczas nie sprawiała Mi trudności.
Obrazek
Fajna sprawa, ale z ludzi to zostali tylko Ci, co chcą popisać trochę na SB. Gdyby to było kilka lat temu to udałoby się coś działać. Obecnie natomiast mogę jedynie życzyć Tobie powodzenia, bo masz fajną wizję.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Bardzo fajny i bardzo dobry pomysł. Zawsze marzyłem o czymś takim, na wzór GTA. Niestety, ja nie umuem modować, ale popytam na innych stronach i może będzie bardzo fajnie. A problemowicz ma rację, to forum istnieje tylko dla shoutboksu.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Według mnie taki mod nie ma sensu ;) Przynajmniej w tych czasach.
W mafie grają tylko starzy wyjadacze. Jeżeli ktoś już tworzy mody to raczej nie służą polepszeniu gameplayu w kampanii, tylko całkowicie go zmieniają.
Mod nie jest trudny do zrobienia, parę godzin i by był gotowy. Jednak po wydaniu nikt w niego nie zagra bo to nie ma najmniejszego sensu ;)
Ludzie bardziej są zainteresowani nowymi lokacjami i misjami.

Temat uważam za wyczerpany, zamykam - niv

Obrazek
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
cron