"Projekt : Terminator"

Nadszedł dzień, w którym chciałbym zaprezentować Wam trailer do nowego serialu mojego autorstwa.
Sporo osób już to widziało, jednak chciałbym poznać opinię innych.
Trailer rozbity na dwie wersje :
Ivona
http://www.youtube.com/watch?v=HwFYhX6qXCg

Napisy
http://www.youtube.com/watch?v=kaVXhs_wGjk

Oprócz ogólnych opini, piszcie która wersja trailera jest lepsza, napisy czy ivona.
muore il bandito, la mafia vive
Moim zdaniem, lepiej ogląda się w wersji z napisami :-) Ogółem, serial zapowiada się fajnie :mrgreen: Kiedy nastąpi pierwsza emisja ? :-P
Obrazek
To zależy ile czasu poświęce na przygotowanie scenariusza :-P Myślę, że w tym miesięcu napewno.
muore il bandito, la mafia vive
Napisy na 100 pro.

Pomysł dobry, jeśli realizacja będzie na tym samym poziomie co twoje wcześniejsze filmy, to mamy hit ;-)
Obrazek
Ale mi szkoda tych biednych policjantów ;d. ogólnie filmik dobry a uśmiałem się jak policjant powiedział że ściągnął pierwszy odcinek mody na sukces. osobiście wole wersję z ivona
Bardziej siada z Iwoną chociaż nie ma takiej pustki ;P
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Lepsze z Ivoną, z tekstem tak pusto. Tylko wyposaż się w pełną wersję, bo na demówce to lipnie brzmi, ale zapowiada się nieźle ;-) Pozdrawiam.
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lub po prostu robić tak że :
Ktory kur*a taki cwany ?
To pisać normalnie nie bydzie słuchać ktOry a Ktury ;>
Tak się oszukuje płatne programy dziwne Mnichu musisz nauczyć się robić błędy ; >
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Hmm, trailer fajny, naprawdę. Lepiej jednak z IVONĄ, choć mogła by być pełna wersja. Z niecierpliwością czekam na pierwszy odcinek :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Hanys napisał(a):
Lub po prostu robić tak że :
Ktory kur*a taki cwany ?
To pisać normalnie nie bydzie słuchać ktOry a Ktury ;>
Tak się oszukuje płatne programy dziwne Mnichu musisz nauczyć się robić błędy ; >


Tak, tak... Wszystko jest proste i piękne i wszyscy są głupii, jak buty. :-P Otóż to co napisał Ci Hanys, Mnichu, jest kompletną nieprawdą. Sam tak próbowałem i trzeba było niestety "kupić" program :-(

@Mnich, a myślałeś, nad dubbingiem?
Obrazek
Masz na myśli to, że ja podkładałbym głos dla wszystkich postaci czy angażować w to inne osoby?
Po pierwsze ja osobiście nie mam mikrofonu, po drugie szkoda czasu mojego i innych osób na takie zabawy. Wiem z doświadczenia że czasem na innych nie ma co liczyć, a w grę wchodzi użyczenie głosu.
A tak jeszcze na temat pustki. Nie dam rady nagrać głosów z gry takich jak odgłosy samochodów itd.
Po prostu mój laptop nie ma pewnej funkcji, która umożliwia frapsowi lub innemu programowi na nagranie dźwięków.
muore il bandito, la mafia vive
Lepiej z ivoną.

Najlepszy byłby dubbing + napisy, o.
po drugie szkoda czasu mojego i innych osób na takie zabawy. Wiem z doświadczenia że czasem na innych nie ma co liczyć, a w grę wchodzi użyczenie głosu.

Cóż... Gdyby to były osoby, które znasz, wtedy raczej nie powinno być problemu. Po za tym jak patrzę po filmikach robionych w różnych grach, to takie coś jest nawet często robione.
cron