Programy do odtwarzania muzyki (tzw. odtwarzacze)

Odtwarzacze
33% (8)
4% (1)
33% (8)
29% (7)
Liczba głosów: 24
Jakich programów używacie do odtwarzania muzyki?
Ja używałem WMP, ale od jakiegoś czasu jestem zakochany w iTunes. Jest po prostu świetny. Winampa jakoś nigdy nie umiałem przełknąć. Jakiś taki dziwny ;p
Obrazek
Nie używam żadnego, bo słucham tylko radia z AQQ.
JetAudio :P a AQQ jest zaje** programem komunikacyjnym:P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Foobar2000. Ale często słucham z neta tj. wrzuta i youtube.
Jakoś od zawsze używałem Windows Media Player. W zasadzie to nie wybrzydzam jeżeli chodzi o słuchanie muzyki, dlatego ten programik w zupełności mi wystarcza ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Jakoś od zawsze używałem Windows Media Player. W zasadzie to nie wybrzydzam jeżeli chodzi o słuchanie muzyki, dlatego ten programik w zupełności mi wystarcza ;-)


Ja tak samo ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
A ja wybrzydzam jeżeli chodzi o słuchanie muzyki. Jest dla mnie ważna, również ze względu na pracę (bo często w barze muszę puszczać własne plejlisty) i na laptopie wystarczy mi w zupełności WMP. Po wczytaniu biblioteki wyszukiwanie kawałków i tworzenie plejslist jest banalnie proste i szybkie. Co zupełnie mi wystarcza.

Za to na stacjonarnym preferuję foobara. Nie wiem czy to z przyzwyczajenia, czy też z faktu, że jest on wygodniejszy kiedy grzebie się w grach itp.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Tylko i wyłącznie Jet Audio, próbowałem rożnych odtwarzaczy, ale tylko na tym dźwięk był dla mnie najlepszy.

Obrazek
Obrazek
Ja też korzystam z WMP. Nie ma tam jakiś mikserów i innych cudów, ale chodzi mi głównie o prostotę.
Zdecydowanie Foobar2000, winamp mi nie leży jakoś, iTunes też nie.
Obrazek
Obrazek
Ja używam WMP - reszta mi dynda. Po prostu używam do słuchania pieśni :-D
Obrazek
Najczęściej słucham z wrzuty albo youtube tylko sporadycznie używam winampa lub WMP.
Ja od zawsze używałem Winamp'a (ale tylko w klasycznej skórce - nowych nie trawię). WMP mnie denerwuje, z wielu powodów. Ale w sumie nigdy go nie używałem i może jestem do niego uprzedzony, bo od microsoftu.
Obrazek
Winamp oraz Real Player..
WMP to za dawnych lat..
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
cron