Program do odzyskiwania danych

Tak jak w temacie - potrzebuję sprawdzonego programu, który umożliwiłby mi odzyskanie danych z uszkodzonej płyty, o ile istnieje taka możliwość, wolałbym aby program był darmowy, tyle że nie trial, bo takie wersje pozwalają zwykle na odzyskanie kilku plików. Jakieś propozycje?
muore il bandito, la mafia vive
W jaki sposób uszkodzonej? Fizycznie?
Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego nie działa. Zawsze obchodziłem się ostrożnie z płytami, a tutaj pewnego dnia odmówiła posłuszeństwa. Widoczna jest spora rysa, być może to jest przyczyną problemu. W każdym razie nie mogę zainstalować tego co znajduje się na płycie, bo komputer dostaje wielkiego laga, wszystko wraca do normy gdy wyjmuje CD.
muore il bandito, la mafia vive
Inne płyty działają?
Tak, wszystkie inne działają.
muore il bandito, la mafia vive
:k

Wątpię aby zadziałało, ale możesz spróbować programu Recuva - ale według mnie skończy się na próbie naprawy płyty, można spróbować domowymi środkami. Dezodorant, pasta do zębów... tylko istnieje ryzyko większego uszkodzenia płyty.
Cóż, program w niczym nie pomógł; podobnie jak domowe środki. Jako iż posiadam oryginalny dysk, postanowiłem ściągnąć sobie kopię z internetu, dzięki Bogu działa.

Dzięki za chęć pomocy.

Temat do zamknięcia.

As you wish - niv

Obrazek
muore il bandito, la mafia vive
cron