Program do edycji video

Czy któryś z użytkowników mógłby mi polecić jakiś programik, dzięki któremu będę mógł odwrócić film wideo, czyli odtwarzać go od tyłu? Jeżeli już nie będzie darmowy, to chociaż niech mało waży, bo potrzebny jest mi tylko i wyłącznie do tego. ;-)
Wydaje mi się VirtualDub w połączeniu z TMPEGEncoder.
W VirtualDub wczttujesz film i uruchamiasz Frame Server.
W TMPEG Encoder wczytujesz plik *.vrd stworzony przez Frame Server i w dodatkowych ustawieniach projektu ustawiasz ostatnią ramkę jako początkową, a pierwszą jako końcową.
http://www.download.net.pl/7027/VirtualDub/
Obrazek
Ulead VideoStudio...

Prosty interface dotyczący cofania i prędkości odtwarzanego filmu...

lecz by stworzyć dobry filmik, trzeba być kreatywnym, bo nie każda opcja jest wprost umiejscowiona i trzeba pokombinować :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
A może zwyczajny "Windows Movie Maker"? :-P
Rnaki, chyba się nie zrozumieliśmy. Przeczytaj mój pierwszy post w tym temacie jeszcze raz, ze zrozumieniem. Z tego co wiem w "Windows Movie Maker" takiej funkcji nie ma... ;-)
Przepraszam, pomyliło mi się z czymś innym, niestety zapomniałem nazwy. Przeszukam Google i dam Ci znać ;-)
Sony Vegas 9 pro :-) Sam używam bardzo dobry. dużo efektów można oczywiście sobie ściągnąć. Mogę zauplodować wraz z crackiem

To nie warez, zauploaduj i daj tu link, a dostajesz warna //dosia92
Intel quad q8300 2,80 Ghz, 4 gb ram (ddr2), Geforce 460 GTX (1gb ddr3), Gigabyte GA-P43-ES3G.

Windows 7 Ultimate 32-bit
cron