Problem ze sterowaniem

No cóż, mój problem jest raczej związany z komputerem ale wpływa to na grę w Mafię. Otóż jednocześnie przyciskając "gaz" i "przycisk skrętu w lewo/prawo" samochód jedzie mi do przodu a skręcić się nie da! Skręcać można tylko nie przyciskając przycisku gazu. Kiedyś restart kompa pomagał ale teraz jest to przez cały czas.
Klawiatura ci się chyba przepaliła! Ale nie panikuj. Rozkręć ją, zdejmij klawisze i wastwę, na którą klawisze dociskują. Weź spirytus (nie przewodzi prądu) i np. papier toaletowy. Przetrzyj następną (i ostatnią) "warstwę" w przepalonych miejscach (czyli zwarciach). Wtedy klawisze powinny normalnie działać, bo zwarć nie będzie. Jak czegoś nie zrozumiałeś, to pisz. Jak nie pomoże to pozostanie kupienie nowej klawiatury (zresztą 2 dychy prawie każdy zawsze ma... ;-) ), chociarz... nie wiem, może to nie przez klawiaturę, skonsultuj się jeszcze z Mafiosem, żeby nie było, że moja wina. Ale przetarcie zwarć (muszą zniknąć) na pewno nie zaszkodzi.
A sprawdzałeś ustawienia sterowania?
Może coś przestawiłeś??
muore il bandito, la mafia vive
Nie... wydaje mi się że to wina komputera. Kiedy właśnie próbuję jechać i skręcać to w komputerze coś tak "pika". Myślę że to wina jakichś ustawień komputera i klawiatury. Tylko nie umiem rozwiązac tego problemu...
Może odłącz klawiaturę i podłącz drógi raz... Jak nic to pożycz inną klawiaturę od kumpla i będzie wiadomo, czy to wina klawiatury czy komputera. :-D Ja stawiam na pierwsze: mogłeś kiedyś wylać wodę na klawisze, a ponieważ woda przewodzi prąd powstały zwarcia...
Nie, to nie wina klawiatury. Mój kuzyn też tak miał kilka razy na swoim kopie... Ale u mnie zdarza się to bardzo często! Zbyt często!...
Też tak czasem mam, głównie przy symulatorach.
Obrazek
A próbowałes re-instalować mafię??
muore il bandito, la mafia vive
We wszystkich komputerach jest tak, że nie można naciskać trzech przycisków na raz (oprócz Ctrl+Alt+Del). Spróbujcie sobie to zobaczycie (a raczej usłyszycie).
Kiedyś, w jakiejś kawiarence (internetowej) przypadkiem położyłem rękę na przyciskach - wtedy coś zaczęło "pikać" (i zwrócono mi uwagę :mrgreen: ). Ale chyba nie wystarczą 3 przyciski: grałem dawniej w GTA: San Andreas, gdzie trzeba wcisnąć: strzałki: w prost, tył i np. w lewo (nie znam się na lewt, up i tych...), by samochód wykręcił w miejscu obrót w lewo. A to jest wymagane w jakimś zadaniu...
A no właśnie.Musisz przyciskać tylko ''gaz'' i ''lewo'' lub jeżeli wolisz ''prawo'' :->
muore il bandito, la mafia vive