Problem z usunięciem programów z listy w Panelu sterowania

It's me again :-| Przeglądałem dzisiaj listę programów celem usunięcia zbędnych programów z kompa. Od razu rzuca mi się na oczy GameCam. Klikam usuń i pojawiają mi się okienka (w takiej kolejności): jedno, drugie i trzecie. Klikam Finish i on dalej jest na liście - nie chce się usunąć.

Drugim dziwnym programem jest System Requirements Lab CYRI. Co to jest za program i czy można go bezpiecznie usunąć ?

Trzecim na liście jest Webroot, przy którym, jak widać na załączonym obrazku nie ma przycisku Usuń. Jak więc się go pozbyć ?

Co zrobić z tymi fantami ? Czekam na propozycje.
1. Usuń ręcznie z dysku.
2.Rzecz od Can you run It?
3.Też usuń ręcznie
Obrazek
Programów 1 i 3 już dawno na dysku nie mam. Niby je wtedy odinstalowałem (to było już jakiś czas temu), ale one znowu wróciły. Z dwójką się udało - poszła sobie.

Dodam jeszcze, że z tym Webrootem miałem wcześniej większy problem. Otóż odinstalowałem go, ale po każdym restarcie systemu jego ikonka pojawiła się na trayu i pokazywało się okno tego programu. Usunąłem wtedy informacje o tym programie z rejestru, ale i to nic nie dało. Dopiero sprawdzanie dysku rozwiązało problem, który niedawno do mnie wrócił.
Dean Martin napisał(a):
It's me again :-|

:-/
A gogle nic nie mówi?

Multum programów które pomagają w usuwaniu.
http://www.programosy.pl/kategoria,uninstall,1,1.html

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robertRobin88 napisał(a):
Multum programów


Z których tak naprawdę tylko dwa sobie poradziły.


Temat do zamknięcia.