problem z uruchomieniem mafi 2

Witam mam problem. Zakupiłem mafie 2 oryginalna zainstalowałem na stem potem odinstalowałem wczoraj chciałem zagrać zainstalowałem i nie mogę wyświetlają mi się 2 komunikaty
1-aby poprawnie uruchomić stem na tej wersji systemu windows należy zainstalować komponent usługi stem. Proces instalacji wymaga uprawnień administratora. Mam do wybory zainstaluj usługę lub mogę anulować naciskam na zainstaluj usługę. Wyskakuje mi okno C: program files/stem/bin/stemService.exe ( CYTAT : nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub nie są włączone skojarzone z nią urządzenia ) :k Proszę o pomoc
1. Podaj login Steam
2. Sprawdź spójność plików (w bibliotece prawym na napis "Mafia 2" na liście, wybierz "Właściwości"/Pliki Lokalne/ Sprawdź spójność plików)
3. Witamy na forum.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Tez sprawdzałem i dalej mi ten sam cytat wyskakuje co pisałem na końcu
1. Odinstaluj Steam.
2. Pobierz Steam z internetu: http://media.steampowered.com/client/installer/SteamSetup.exe
3. Zainstaluj.
Zainstalowałem na nowo i mam takie pytanie mam sie zalogować na nowy profil czy mogę na stary ??
Możesz na stary.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Dalej to samo
Instalowałeś z płyty czy pobierałeś ze Steama?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Gdy instaluje mam okno w motywie stem instaluje mi się całe a gdy wejdę na steam to pisze mi pobieranie od 75%
i tak cały czas

Instaluje z płyty

Mam zainstalować grę na tym samym dysku co stem ?

Nie pisz kilku postów z kolei, edytuj swój ostatni post. Ostrzeżenie słowne - M.
Może od początku.

1.) Zainstaluj STEAM oraz się na min zarejestruj.
2.) Zainstaluj Mafię II.
3.) Wpisz w STEAMIE klucz z Mafii II a on już sam Ci powie co dalej robić.

Jeśli już coś zainstalowałeś to wywal i od nowa przeprowadź instalacje bo ewidentnie coś źle robisz.
Obrazek
Już instalowałem steama nawet próbowałem na nowym koncie ale to mi nic nie dało bo gra widnieje na starym koncie i muszę usuną ja z tego kona ale nie wiem czy się da próbowałem ją pobrać na starym konie z 10 razy i nic

Używaj, proszę, poprawnej składni, znaków interpunkcyjnych i staraj się pisać bez błędów. Od czytania tak długiego zdania złożonego bolą oczy - M.
Gra się przypisuje do jednego, danego konta. Jak już je do jakiegoś przypisałeś, to nie możesz zrobić tak, że sobie zmienisz to konto na inne. O płycie możesz zapomnieć jak masz już połączone ze Steamem, bo wtedy robisz wszystko już przez Steama i tylko przez to jedno jedyne konto do którego przypisałeś grę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
To na czym polega mój błąd bo robiłem wszystko to co mi kazaliście i nic :cry:
W ostatecznej ostateczności można wejść tylnymi drzwiami. Pobrać "plik dodatkowy" który podmieni pliki odpowiadające za Steam i wtedy będziesz mógł grać bez męczenia się z nim. Niestety Ja linku do takiego "pliku" podać Ci tutaj nie mogę. Poszukaj w internecie. Na pewno znajdziesz, podmienisz i zadziała. Masz oryginalną płytę to można. ;-)
Obrazek
A jest coś takiego że gdy zmienię hasło odinstaluje grę i steama i zainstaluje na nowo to zadziało tak mi znajomy mówił ale wydaje mi się że mnie kłamał
cron