Problem z uruchomieniem gry.

Witam.Chciałbym znów pobawić się w Mafii II,Więc instaluję ją i gdy odpalam wyskakuje mi napis,że nie mam PsyhX SDK,choć go zainstalowałem.Wie ktoś co z tym zrobić?
"Coca Cola, czasem wojna."
Dziwne, pobierałeś PhysX ze strony Nvidii? a nie z jakiegoś ciemnego kąta w internetach?
Obrazek
Bartosz, musimy się upewnić, że masz oryginalną grę, podaj link do konta steam, bo ten przy profilu jest nieaktualny, lub nieaktywny.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Okej już podaję: http://steamcommunity.com/profiles/76561198106240919/ PsyhX pobrałem ze strony Nvidii i jak wszystko już niby ma iść to gra się na loadingu zawiesza :(
"Coca Cola, czasem wojna."
Jeśli mogę spytać po za tematem ale na temat :D
Czy Mafia 2 poleci na Windows 8.1 czy muszę mieć jakiegoś patcha?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
@Bartosz: Podaj linka di tego PhysXa, co go pobrałeś.
@Madara: Z tego, co słyszałem, to dość ciężko uruchomić większość gier na 8.1. Zawsze warto spróbować, jednak ja polecam sprawdzony windows 7.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Wiem właśnie, że ten win jest masakryczny ale dzięki.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
cron