Problem z tunerem TV

Witam, kupiłem sobie tuner telewizyjny WinFast PxTV1200 no i mam z nim mały problem. Otóż rzecz w tym, że w tym tunerze sygnał audio do komputera podłącza się oddzielnym kablem (4-pin) do płyty głównej lub karty dźwiękowej. I właśnie w tym tkwi cały problem, ponieważ moja płyta M4A78LT-M nie ma takiego wejścia. Jedynymi miejscami gdzie ten kabelek by ewentualnie pasował jest wyjście na ten mały głośniczek lub USB. Nie widzę na niej żadnego wejścia „Aux In” czy tym podobnych. Może ktoś wie jak obejść ten problem? Czy jedynym rozwiązaniem będzie zakup karty dźwiękowej z takim wejściem?
Obrazek
Obrazek
Witaj. Ja mam podobną kartę tv i zauważyłem że na tej płycie głównej jest wyście w dolnym rogu od strony gniazd. zaras pod złączami PCI
Czy to może chodzi o to gniazdo?

Obrazek

Jeśli to ono, to problem w tym, że jest już zajęte, prawdopodobnie przez gniazda na słuchawki i mikrofon z przodu obudowy. Ale może są do tego jakieś rozgałęźniki?
Obrazek
Obrazek
Słuchawki i mikrofon możesz podłączyć z tyłu obudowy... wtedy przód masz wolny.
Tyle to ja wiem, ale nie mam pewności czy to jest te gniazdo, i czy to właśnie słuchawki tam są podpięte. A poza tym wolałbym mieć działające wejście z przodu obudowy.

///Edit: Już sobie z tym problemem poradziłem, zrobię sobie kabel 4-pin - mini jack i podłącze do wejścia audio na płycie głównej. Więc temat można zamknąć.
Obrazek
Obrazek
cron