Problem z TES Morrowind: Tribunal

Dzisiaj wykonywałem misję 2: Polowanie na Mroczne Bractwo. Kiedy zabiłem tego przywódcę, zabrałem i przeczytałem kontrakt to pisało, że mam to zgłosić strażnikowi. Jednak u żadnego takowej opcji nie ma. Miał ktoś taki problem? Bardzo mi zależy na tej grze, więc choć mnie nie nawidzicie, to przepraszam, i proszę o pomoc.

Przenoszę, zły dział - niv
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Sąsiad Woodi napisał(a):
Bardzo mi zależy na tej grze, więc choć mnie nie nawidzicie, to przepraszam, i proszę o pomoc.

Łoł i po co od razu wyjeżdżasz tu z jakąś nienawiścią? Zluzuj, nikt tu cię nie nienawidzi.

Co zaś się tyczy TES III, to przegrałem w tą grę setki, jeśli nie tysiące godzin i przeszedłem ją wzdłuż i wszerz i kojarzę twój problem. Wtedy chyba trzeba udać się do Tieniusa Delitiana, kapitana straży znajdującego się w sali tronowej Helsetha, nie do pierwszego lepszego strażnika.

Jeżeli Tienius Delitian też nie będzie miał odpowiedniej opcji dialogowej to pisz, przypomnę sobie kod do konsoli, który sprawi, że zadanie zostanie zaliczone w dzienniku i fabuła ruszy naprzód, ale jestem prawie pewien, że chodzi o to by udać się do kapitana straży.
Z tym typkiem to spróbuję, ostatnio znajomy powiedział mi, że quest jest technicznie ukończony, a w poradniku na gry-online wyczytałem, że można iść do typa w świątyni, tylko jakiegoś mieczyka nie zdobędę. W dzienniku pisze, że powinienem powiadomić strażnika. Od razu ostrzegam, że popełniłem bardzo głupi błąd, i całe te katakumby jechałem na quicksavie.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Oczywiście, możesz iść prosto do gościa w świątyni (nazywa się bodajże Fedris Hler), ale dla szefa straży też warto powykonywać te zadania, bo są bardzo ciekawe i właśnie warto je wykonać ze względu na nagrodę. Ale nie są one konieczne do ukończenia głównej osi fabuły.

A co do dziennika to nie ma co się nim w pełni sugerować, Morrowind jest świetną grą o bardzo rozległym świecie i co za tym idzie z wielką ilością zadań. Ale przez ta wielką ilość jest też sporo błędów, wliczając w to błędy z dziennika.