Problem z telefonem w Mafia II

Witam!

Ostatnio zakupiłem sobie Mafie II. Wszystko działało bez zarzutów dopóki nie przyszło mi wykonać telefonu. Podchodzę do budki telefonicznej klikam "e" i po kilku sekundach gra wyrzuca mnie do pulpitu i sama się wyłącza. Problem powtarza się przy każdej próbie skorzystania z telefonu. Obskoczyłem trochę miasta i przy każdym telefonie jest tak samo. Bardzo proszę o pomoc! Ewentualnie czy można przeskoczyć jakoś ten moment w kampanii. Za odpowiedzi dziękuje!
Coś śmierdzi tutaj piratem, można prosić profil Steam do zweryfikowania czy gra jest oryginalna?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Gre zakupiłem na allegro. Otrzymałem dostęp do konta steam w trybie rodzinnym. Wyszukanie profilu steam jest nie możliwe w takim wypadku.
Zapewne będzie to bolesne, bo zgaduję, że jesteś już w 6 rozdziale (chyba tam trzeba pierwszy raz użyć telefonu), ale myślę, że może pomóc reinstalacja (z usunięciem savów). W życiu Mafia wywaliła mi kilka dziwnych błędów, niektóre mniejsze, niektóre większe, a czasami nawet takie, że właśnie coś wywalało. Potem po jakimś czasie reinstalowałem i wszystkie błędy zniknęły :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Możesz spróbować jeszcze sprawdzić spójność plików gry.

  1. Otwórz Steam.
  2. Prawym na "Mafia II" -> Właściwości.
  3. Zakładka "Pliki lokalne". Kliknij na "Sprawdź spójność plików gry".
  4. Wyskoczy pytanie o usunięcie zapisów gry. Kliknij "Nie".
Najpierw tego spróbowałem. Pomogło, wielkie dzięki za pomoc!

Ok, w takim razie kłódeczka - M.