Problem z plikami typu .dll (rw_data.dll)

Witam, jestem nowy na forum i natychmiast chce was prosić o pomoc ze względu na istniejący błąd z uruchomieniem instalacji.
Po 1 po naciśnięciu Mafia.exe wyskakuje mi okno z wyborem instalacji,intro itd, następnie chcę kliknąć install/uninstall, lecz nic się nie dzieje.
Drugi błąd jest taki, że gdy chcę odpalić Mafialauncher.exe wyskakuje mi błąd z taką treścią (Chcę uprzedzić, że kiedyś nabyłem tego klasyka wraz z mapką lost heaven itd gdyby były teksty typu nie pomagamy piratom :), po prostu wątpie, że gdzieś jeszcze ją kupie) Powracając do tematu:
"Nie znaleziono punktu wejścia procedury _dtaSetDtaFirstForec@0 w bibliotece rw_data.dll
Jako taki plik ściągnięty mam, lecz nic to nie dało. Naprawdę jestem zdesperowany w tą grę pograć i proszę was o pomoc :)
Przychodzi mi do głowy plik rw_data.dll od innej gry z tego samego silnika (np. Kameleon czy Hidden & Dangerous). Użyczam ci swojego pliku, zapisz go do katalogu z grą:

http://dl.dropbox.com/u/33637344/RW_data.dll
Niby pomogło, ale wyskoczył mi błąd
Bad version - engine384 client:395
Chciałbym poznać twoje propozycje na temat tego błędu, ale teraz ide szukać rozwiązań na google :)
@EDIT:
Mam wersje gry 1.0.0.0. Jakiego patcha powinienem sciagnac? 1.0 czy 1.1 czy to te same? Aktualnie zadnego pasujacego nie moge znalezc.
Nie wiem jak to zrobiłem ale już wszystko działa :) Dzięki za pomoc.
Problem rozwiązany, więc do archiwum.

Obrazek