Problem z modowaniem.

Witam mam pytanie. Jak zrobić żeby w swobodnej jeździe zrespić się np. pod galerią zamiast w little italy ?
Tak na szybko przejrzałem skrypty we freeridzie i nie znalazłem żadnej linijki na temat spawna - ale może coś przegapiłem.
W każdym razie ja bym zrobił dodatkowy skrypt (np "spawn2" - w bsv insert-other), postaw go na mapie gdzie chcesz i daj w nim linijkę:

zatmyse 1
dim_act 3
dim_frm 3
dim_flt 3

findactor 0, "Tommy"
findframe 0, "spawn2"

ACTOR_SETPLACEMENT 0,0

wait 500

zatmyse 0


Upewnij się tylko, że po wyjeździe poza miasto i powrocie do niego, ten skrypt znowu nie zespawnuje cię w to samo miejsce. Jak tak, to trzeba się trochę pobawić bardziej...
I got used to it.
mammix napisał(a):
Tak na szybko przejrzałem skrypty we freeridzie i nie znalazłem żadnej linijki na temat spawna - ale może coś przegapiłem.
W każdym razie ja bym zrobił dodatkowy skrypt (np "spawn2" - w bsv insert-other), postaw go na mapie gdzie chcesz i daj w nim linijkę:

zatmyse 1
dim_act 3
dim_frm 3
dim_flt 3

findactor 0, "Tommy"
findframe 0, "spawn2"

ACTOR_SETPLACEMENT 0,0

wait 500

zatmyse 0


Upewnij się tylko, że po wyjeździe poza miasto i powrocie do niego, ten skrypt znowu nie zespawnuje cię w to samo miejsce. Jak tak, to trzeba się trochę pobawić bardziej...



Dzięki, działa
"Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo."
cron