Problem z modami (Steam)

Witam. Mam problem otóż chcę używać gry Mafia 2 bez udziału Steam'a. Te za przeproszeniem gówno blokuje mi wszelkie mody i traktuje je jak dlc które musze kupić. Generalnie chodzi mi o free ride "Friend for Life". Ale inne mody też nie działają. Próbowałem instalować cracka v5 ale nic nie zmienia, podczas próby uruchamiana gry nadal loguje do steam'a i dodatki musze kupić żeby ich użyć :/ próbowałem również skopiować pliki gry na pulpit i stamtąd odpalać... również bez zmian. Przeinstalowałem Mafie jeszcze raz i nic to nie dało. Przed chwilą próbowałem w ten sposób że zostawiłem folder z grą skopiowaną na pulpicie, a gre ze Steam'a odinstalowałem... Myślałem że w ten sposób oszukam i Steam bedzie myślał że gry nie ma na dysku... próba odpalenia z folderu scrackowanego - fiasko i tym razem podczas klikania ikonki uruchamiana gry wyskakuje okienko Steam do instalacji Mafii, wybór dysku itd... Co mam zrobić? Pomóżcie prosze bo mnie szlag trafi... i niech nikt mi nie pisze że Steam jest fajny bo to tylko utrapienie. Dziękuje. Dla co niektórych dodam również że gre mam oryginalną, pudełkową która i tak sie nie instaluje z płyty tylko pobiera sie ze Steam'a co jest też chore tak na marginesie...
Uruchom Steam w trybie offline, problem powinien wtedy zniknąć.
Pomyślałem sobie że być może banalny pomysł może być skuteczny, lecz niestety sie rozczarowałem... tryb offline nic nie daje. Wogóle crack v5 nie odłącza mi gry od Steam... albo ja coś źle instaluje crack'a albo niewiem...
Są 2 sposoby:
1. Instalujesz cracka
2. Pobierasz mafie 2 z wgranymi modami( free ride i friends for life i dlc) Oto link: - ciach! -

Nie wstawiamy linków do pirackich wersji gry. Ostrzeżenie ustne - niv
Polepsz grafikę w mafii 2 za pomocą tych modów:
http://www.gamewatcher.com/mods/mafia-2 ... pdate-v1-1
http://www.gamewatcher.com/mods/mafia-2 ... _final-rar
matos napisał(a):
Pobierasz mafie 2 z wgranymi modami( free ride i friends for life i dlc)

No to jest chyba najgorsze rozwiązanie, jakie można mu doradzić. Pirackie Mafie i to jeszcze z wgranymi fabrycznie dodatkami to najgorszy szajs, jaki można sobie na dysk wgrać. Pełno potem z nimi problemów, od migających tekstur, aż do wypadów do pulpitu. Jeżeli już koniecznie musi się otrzeć o pirata, to polecam zcrackować oryginalną Mafię i odłączyć ją od Steam.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi