problem z L.A. Norie

L.A norie czyli gra w której jesteśmy dedektywem, Kupuiłem ją. I nawet nie zdążyłem rozpakować. Zgubiłem razem z moją torbą, Chciałem sobie na nowym kompie zainstalować ową gierkę. Więć czy jeżeli pobiorę teraz pirata to bęzie przestęprzstwo ??
2 sprawa to jeżeli ktoś z was posiada linka do pobrania pirata tej gry to niech wyślę
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
A masz paragon za zakup gry? Musisz w razie potrzeby udowodnić, że kupiłeś L.A. Noire.
Niestety nie... zgubił się razem z torbą..
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
Jak ty to zrobiłeś, że zgubiłeś razem z torbą? :k Albo masz cholernego pecha, albo coś/ktoś bardzo nie chcę, żebyś zagrał w tą grę. Niestety jak nie masz paragonu to w razie "kontroli legalności" pirat będzie potraktowany jako kradzież, bo nikomu nie udowodnisz, że kupiłeś tą grę, ale nie bój się. Szansa na kontrole legalności przy pobraniu jednej gry z torrentów to będzie niecały 1%. Obawiam się, że tutaj nikt nie da ci linka do pobrania, bo jak jest w regulaminie:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Pamiętam ,że zakup był robiony kartą. Nie da się sprawdzić np: na koncie ??
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
Szczerze się przyznam, że nie mam pojęcia, ale pewnie była by taka możliwość, ale wątpię, że ktoś chciałby sprawdzać tydzień dla jednej gry :k
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jaka znowu kontrola legalności? Jest coś takiego wgl? Poza tym nie ma szans by władza sprawdziła:
a) kto jest właścicielem jednostki centralnej, na której znajduje się pirat
b) kto tego pirata ściągnął
c) jaką drogą została ściągnięta taka gra (torty, rs, lub nawet legalna księgarnia)
Poza tym bez nakazu sądu policja nie może sprawdzać zawartości dysku. Ja bym swobodnie próbował grę 'pożyczyć od Trolla'.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)