[Problem] Problem z IkarusMod v1

Znowu mam problem.Zainstalowałem ten mod i gra zaczeła mi skakać nie wiem czemu?Poradzicie mi coś?
Spoon_civic napisał(a):
Znowu mam problem.


Forum jest od problemów ;-) .

Spoon_civic napisał(a):
Zainstalowałem ten mod i gra zaczeła mi skakać nie wiem czemu?


A więc potrzebuję więcej informacji. Jak wgrałeś mod? Co to znaczy że gra skacze?
Wgrałem normalnie poprostu podmieniłem pliki stare na te z modu.A skacze tak że jak np jest więcej samochodów to troche bardziej przycina niż skacze i jak np przejeżdżam koło stacji bęzynowej to mi sie gra wyłącza i pisze coś że jest błąd start.exe
Hmm to chyba kwesta sprzętu, napisz na czym grasz i przy okazji podrzuć mi README moda.
Procesor:AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+
Ram:1023.5 MB
System:Windows XP SP2
Karta Graficzna:NVIDIA GeForce 8600 GT 256MB

Link do README http://www.speedyshare.com/262389950.html
Kod:
The mod properties:

-The mod is made for Free Ride so it doesn't compatibily with the game other parts.
-The mod is programmed under Mafia 1.2 patch.
-The mod needs the Mafia 1.2 patch.
-If you want to upload or make some new by using this mod please ask us.
-Don't put in the mod in something else because it's too complicated.
- Recommend 1 GB RAM or more and a powerful processor.


RAM się zgadza, masz wgrany patch 1.2? A może wgrałeś ikarusa na jakiś inny mod. A może to wogule błąd modu. Wyszedł Ikarus 2 czekaj zaraz wrzucę do downloadu bo dostałem pozwolenie.
Ok dzięki patcha 1.2 nie mam więc musze zainstalować
A teraz znowu jak chce zainstalować patch 1.2 polski bo mam mafie po polsku to mi pisze czy napewno chce odinstalować gre i jak daje nie to nic sie nie dzieje a jak dam tak to znika mi skrót i nie da sie gry uruchomić.Co sie dzieje?
---
Jeśli ktoś byłby tak miły i rehostował obie wersje, bo linki wygasły.
Niestety ja już tego nie mam. Może któremuś z użytkowników się zatrzymało.
Moze to sprawa ze masz oryginalna gre?
Obrazek