Problem z Ikarus Mod 2.0

Mam maly problem dotyczący tego moda dokladnie to nie ma zajezdni jest taka jakby przepaść . Czy ktoś z was może mi pomóc.
Spróbuj zainstalować tego moda jeszcze raz.Jak nie pomoże,musisz ściągnąć wersję 2.7,którą pobierzesz TU
Musisz poczekać chwilę.
Obrazek
Wersje 2.7 mam ;] A tak przy okazji jak to jest z ta jazda autobusem jakie jest sterowanie i jak wybrać linię ??? I czy da rade prowadzic metro ?
A więc usuń wszystkie foldery oprócz savegame :!:
Ponowna instalacja modu powinna pomóc.Jeżeli nie,ściągnij go jeszcze raz.
Metrem nie da się kierować.Co do autobusu:Drzwi otwierasz Shiftem,Linię wybierasz u gościa obok autobusów.
Zresetuj ustawienia sterowania. ;-)
Obrazek
Wszystko działa tylko ten shift nie zaskakuje i drzwi sie nie otwieraja
Po pierwsze zainstaluj poprawnie mod.
Po drugie najlepiej jakbyś ustawił domyślne sterowanie w aucie
Po trzecie tak musisz dobrze podjechać do przystanku (najlepiej aby przednie drzwi były równo z ze znakiem przystankowym)

A i to też ważne:
Na linii Central Island jeździ bodajże Ikarus 260 (? nie pamiętam dokładnie, w każdym razie ten bardziej "okrągły"), a na Little Italy ten drugi

Co do tych autobusów mogłem się pomylić bo dawno na tym modzie nie grałem

EDIT: Hehe miałem wcześniej przenieść do odpowiedniego działu :)
Jak zainstalować moda ikarus mod wersję 2.0 bo próbowałem u znajomego i się nie dało próbowałem wszystkiego i tak się nie udało jak go zainstalować.
Pomijając to że zrobiłeś odkop tematu... Ale widać że przynajmniej szukałeś rozwiązania w tematach ;-)

Czy inne mody działają?
Jaką masz grę 1.2? Kolekcja klasyki ?

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Po prostu wypakować. Trzeba mieć trochę miejsca na dysku. Ja mam wersję gry 1.0 więc mi wszystko działa.
cron