Problem z IDE Controller

Mam problem z IDE Contoller.Przeglądając dzisiaj w komputerze jaki mam sprzęt pokazywało mi,że mam stacje dysków firmy Samsung co mnie bardzo zdziwiło,ponieważ zawsze byłem pewien że to LG,poszperałem troche w internecie i dowiedziałem się że to może być problem z Contoller'em IDE.Sprawdziłem to w Menedżerze urządzeń i okazało się to prawdą,próbowałem aktualizacji,odinstalowania i ponownej instalacji ale to nie dawało żadnego rezultatu.Ktoś może mi powiedzieć jak to naprawić?

Dam mały opis jak to wygląda:

Kontrolery SCSI i RAID

-A347SCSI SCSI Controller
-(w tym kontrolerze wywala mi czarny wykrzyknik w żółtym trójkącie) AGRER981 IDE Controller
-GIGABYTE GBB36X Controller
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Wejdź w szczegóły tego urządzenia i podaj opis problemu (o ile taki jest).
Niestety nie ma tam nic.

W stanie urządzenia jest napisane:

System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny. (Kod 39)

Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów przeznaczone dla tego urządzenia, kliknij Narzędzie do rozwiązywania problemów.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Spróbuj może przeinstalować sterowniki od płyty głównej.
Kurcze a ten kontroler jest ważny?jak go nie przeinstaluje będzie mi utrudniał prace na kompie?
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Z tego co widzę to raczej nie będzie sprawiał problemów.
Ok,postaram się odszukać płytke ze sterownikami i przy okazji przeinstaluje,dzięki za pomoc Mafioso,Temat do zamknięcia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Nie ma sprawy. Temat zostawię na razie otwarty, kto wie - może będziesz znowu potrzebował pomocy z tym kontrolerem.