Problem z grą (przechodnie, broń biała-z wpływem na fabułę)

Mam problem, śmieszny ale poważny, bo ma wpływ na fabułę gry niestety :-( Mianowicie, gra działa i wszystko jest niby ok, tylko:
-Drzwi w samochodach się nie otwierają (można wsiąść, ale postaci przenikają zamknięte drzwi)
-Ludzie w samochodach są umieszczeni w pozycji stojącej (kawałek głowy wystaje przez dach, nogi wystają przez podłogę, a ręce trzymają na boki, tak że jedna wystaje oknem a druga, jest na siedzeniem obok, dotyczy to też niektórych pieszych)
-Tommy nie chce się zatrzymać, nawet znajdując się w miejscu, porusza nogami i jest dźwięk kroków
-Nie da się użyć pięści ani bejsbola (podejrzewam, że również reszty broni białej, ale nie mogę sprawdzić, bo w misji "impreza koktajlowa" trzeba walnąć gościa kijem, a mi się wyświetla czerwony pasek, ale zwolnienie LPM powoduje tylko zniknięcie paska, kij cały czas jest opuszczony, i nie mogę przez to zrobić misji)
Z góry dzięki stokrotne za wszelką pomoc :-F
Gra jest oryginalna?
Czy instalowałeś jakieś mody?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Oryginalna, jedna z pierwszych edycji, nie instalowałem żadnych modów
http://imageshack.us/photo/my-images/405/wuhk.jpg

Mam patch 1.3, ale w 1.0 było to samo, więc to nie wina patcha
Robiłeś reinstal? Być może jakiś błąd wkradł się podczas instalacji.
muore il bandito, la mafia vive
Tylko 5 razy, najpierw nie chciało działać, ale udało mi się znaleźć wyjście (był "error 4205 generic...", ale już jest ok w tej kwestii) ale potem wyszedł ten błąd który tu opisałem, więc reinstal to przecież pierwsza rzecz jaka do głowy przyjść może, tyle że nie pomogło.

Przechodnie którzy się nie poruszają, stoą w pozycji litery " T ", w takiej samej, jak ci w samochodach, tommy nie może używać żadnej broni białej ani rzucanej, bo pasek się napełnia, i zamiast rzucić/uderzyć nic się nie dzieje, tylko pasek znika. broń palna działa, tylko pierwszy strazł pada bez podniesienia ręki, a po ostatnim ręka nie jest opuszczana, ale to akurat nie jest problemem, bo nie przeszkadza aż tak, problem z tym kijem itp. bo to mi blokuje wątek fabularny :-|

P.S. Nie wiem czy to ma związek, ale jedna z płyt (nie pamiętam czy pierwsza czy druga) była w komputerze, podczas poważnej "infekcji wirusowej", po której trzeba było wymienić twardy dysk i ponownie stawiać system, możliwe że wirus mógł uszkodzić któryś z plików instalacyjnych odpowiedzialnych za działanie gry. Wiem że takie pliki można znaleźć w internecie, ale nie wiem który może odpowiadać za powstawanie tego błędu.
Nie znam się na tym na tyle dobrze, ale wydaje mi się, że mogło coś się uszkodzić na płycie podczas tej 'infekcji wirusowej'. Jeśli masz oryginalną wersję, to możesz legalne będzie pobrać wersję z internetu, więc pobierz Mafie i sprawdź czy będzie działać, jak będzie działać bez problemów to znaczy, że problem jest właśnie z płytą, a nie np. z komputerem.
Co do błędu z przechodniami i kierowcami, to stoją oni po prostu w pozycji standardowego modelu, bez załadowanej animacji, czyli może to jakiś problem w tym, nie wiem dobrze, sprawdź jak będzie działać inna wersja gry.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No i pobrana działa bez zarzutu :-D Dzięki za pomoc :mrgreen:
cron