Cześć wszystkim, mam problem, z którym mam nadzieje ktoś mi pomoże. Otóż sprawa jest taka chodzi o grę Lego Piraci z Karaibów. Posiadam aktualnie Windows 8.1 i mam duże przeczucie - gdyż na wcześniejszym Windowsie 7 działał ekstra. - Że teraz chodzi o właśnie system. Próbowałem odpalić w trybie zgodności z 7, Vista, a nawet XP i nic. Ciągle to samo. Gra się uruchamia, pokazuje się ekran z twórcami gry i wtedy czarny ekran. Zaraz po nim powinno się pojawić ładowanie, a zamiast niego pojawia się komunikat systemu, że program przestał działać i, że system szuka rozwiązania w internecie ale zaraz pokazuje się okienko, że nic nie znalazł i mam tylko opcje zamknięcia programu.
Proszę was o pomoc w tej sprawie. Może da się to jakoś uruchomić albo zrobić cokolwiek?
Ach tak. W internecie szukałem czegoś podobnego i niestety nic nie znalazłem. Jeszcze raz proszę o pomoc!
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha