Problem z Google Chrome i Facebookiem

Mam problem z wyświetlaniem głównej FB na Chrome. Stan jak na screenie. Nie mogę ustawić prywatności postów, nie mogę komentować z perspektywy stron, którymi zarządzam, nie mogę zmienić ustawień czatu, kłódkę mi wywaliło w inne miejsce, nie mogę usuwać postów... Nie mam zamiaru korzystać z IE, na którym wszystko działa dobrze, nie wchodzi w grę zmiana przeglądarki, bo lubię Chrome. Usuwałem dane przeglądarki, cookies, pamięć podręczną, jechałem CCleanerem... Nic nie pomaga. POMÓŻCIE! :C

Obrazek
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Pierwsza myśl - dodatki do przeglądarki. Może jest jakiś zainstalowany, który psuje stronę? Może masz AdBlocka, który coś źle poblokował? Jeśli tak - dodaj wyjątek dla Facebooka.
Wyłączenie adblocka nie pomaga. Mam jeden dodatek, którego nie instalowałem, nazywa się Color for Facebook. Podejrzewam, że to on jest winny, ale nie umiem go wyłączyć.
chrome://extensions wywala mnie do Webstore'a.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Próbowałeś wielokrotnie odświeżać stronę?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
"Color for Facebook" - czyli wszystko jasne... Spróbuj odinstalować przeglądarkę, wyczyścić jej wszystkie syfy, jakiekolwiek pozostałości i potem zainstalować na świeżo. Jak nie jest nie wiadomo jak wredne to powinno odpuścić.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Podejrzewam, że to adware, ale Adwcleaner crashuje mi system. Spróbuję Spyware doctorem i dam znać.

Pozwolę sobie napisać drugi post.

Ja pozwolę sobie te posty połączyć - M.

Przestroga dla wszystkich - jeśli widzicie, że coś dziwnego dzieje się z Waszą przeglądarką i mimo czyszczenia pamięci podręcznej dalej wyskakują jakieś dziwne rzeczy to jedyne co powinniście zrobić to przeskanować system anti-spyware i anti-adware. Moje cleanery nie odpalały się w normalnym trybie, musiałem w awaryjnym (!). Odkryły w sumie 12 trojanów, 4 adware i 399 zainfekowanych wpisów w rejestrze.

Temat do zamknięcia. Dziękuję za pomoc :-D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron