Problem z Epilog:High Time Mod

Cześć! Jakiś czas temu wróciłem sobie do Mafii, i postanowiłem sprawdzić co tam słychać w wielkim świecie modyfikacji i natknąłem się na moda Epilog:High Time Mod. Bardzo mi się spodobała ta wizja, więc pobrałem i zainstalowałem... No i, nie działa. Nie widzę żadnych zmian, ani w "Historia" ani w żadnym DLC nie nie nastąpiły zmiany, próbowałem ładować go jeszcze raz ale bez efektów. Według Readme wszystko powinno się znajdować we "Wczytaj rozdział" tam niestety świeci pustkami.

Domyślam się, że pewnie zrobiłem coś, źle, ale nie mam pojęcia co. Na YT też o modzie świeci pustkami, tylko milion filmików dotyczących Freeride. Co mogłem zrobić źle?
Gra oryginalna? Podaj Steama do zweryfikowania.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Oczywiście. DyyeltaPL (http://steamcommunity.com/id/cryingoverfictionforever)

+Zdjęcie pudełka z moim nickiem, żeby nie było wątpliwości :)

Obrazekl
Witaj.
Znam się na tym modzie od strony technicznej i powiem tak. Musisz wgrać cracka i odłączyć grę od Steam, żeby mod zadziałał. Ze względów regulaminowych nie mogę podać Ci linka do cracka, sam go znajdziesz z łatwością. Szukaj cracka v5, gdyż z tą wersją działa mod. Jeszcze jedno - podaj link, z którego pobrałeś moda.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Moda pobierałem stąd: http://www.gamewatcher.com/mods/mafia-2 ... ll-version

Czy odłączenie gry od steama nie spowoduje żadnych problemów w kwestii prawnej tzn. Nie dostane za to bana?
Nie, bo grę masz oryginalną ;)
Po prostu gra odłączy się od Steama, będzie uruchamiana bez niego, nie będą zaliczane achivementy itp.
Jeśli tylko będziesz chciał z powrotem podłączyć to zwyczajnie odinstalowujesz i pobierasz na nowo ze Steama.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dziękuję panowie. :)

Tom, możesz mi wysłać tego cracka na priva? Nie mogę znaleźć...
Widzę, że moda pobrałeś z autorskiego linka, więc po prostu potrzeba cracka. Znajdziesz go w swojej forumowej skrzynce.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
crack który podesłałeś powoduje crash gry przy starcie.
Spróbuj wyłączyć antywirusa, mi kiedyś przy cracku też tak się działo.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
u mnie crack nie pomaga... gra niechce sie odłączyć od steam'a ;/ pomoże ktoś?