Problem z demem Mafii 2 (PhysX)

A więc tak:
Pobrałem sobie ze Steama demo Mafii 2, instalacja przebiegła pomyślnie więc włączyłem grę. Wyskoczyło logo Mafii, a po czym kumunikat: ,,PhysX SDK not initialized. PhysX System Software will be installed." Po czym wyskakuje okienko z "Preparing to install...." i po pewnym czasię okienko się wyłącza. Gdy znów próbuje włączyć grę robi się dokładnie to samo, pomożecie :?:
siemano. dziś też miałem ten problem ale dlatego,że przerwało mi pobieranie i prawdopodobnie uszkodziło jakieś pliki. rozwiązałem ten problem poprzez zainstalowanie jeszcze raz najnowszych sterowników do karty graficznej, directx10 najnowszego z czerwca i ściągnięcie jeszcze raz dema. powinno śmigać :)
To by się zgadzało bo przerwało mi ściągnie. Okej ściągnę jeszcze raz, Odpisze czy zadziałało. A jak odinstalować tą wersje co mam na kompie?



EDIT: Już usunąłem i pobieram od nowa.
Spróbuj też wejść do:

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\3rd

Odinstaluj a następnie zainstaluj ponownie.
Mam dokładnie ten sam problem, jutro znowu ściągam demo i zobacze co da się zrobić ew. poszukam na forum 2k. Dodam tylko że za pierwszym razem gra mi się włączyła-ale zaraz potem miałem burzę przez która nie było prądu ok 30 min. I wtedy własnie zaczął występować problem.

btw. na forum 2k pisali coś żeby odinstalować i zainstalować Phisixa, albo włączyć w panelu sterowania NVIDIA phisix na kartę graficzną
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Ewentualnie możecie mieć zainstalowane inne programy do fizyki, które powoduja błędy. Najlepiej odinstalować wszystko, co ma w nazwie Physik
Nie mamy zainstalowanych programów od fizyki. Poza Phisixem nvidiovskim
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
To odnistaluj i zainstaluj te z gry, powinieneś mieć je w steamapps > common > mafia ii - public demo > 3rd.
Witam jam mam mianowicie taki problem z grą że mimo pobrałem i zainstalowałem bez problemu to jak wchodze w graj w demo to pojawia sie ekran z wczytywaniem z cytatami tommiego i sie nic nie dzieje cały czas tak jakby sie wczytywało nawet czekałem 30 minut i nic cały czas lata to czerwone kółko z wczytywaniem i sie cytaty zmnieniaja ale gra sie nie zaczyna .

Niemam pojecia o co chodzi wszystko normalnie działa sprawdzanie wydajnosci ładuje sie odrazu a jak chce zagrac w demo to nie da rady.

Ma ktos pomysł co jest nie tak ?

Mój sprzęt to :
win xp
Intel pentium i7 860 (2,8Ghz)
Radeon 4890 (1GB) HIS
Ram 4GB
i mam najnowsze stery do karty graficznej
Reinstall nie pomógł dalej to samo, a jak próbuje zainstalować tego PhysX'a z folderu 3rd wyskakuje taki błąd:
Obrazek

Więc ta instalka PhysX jest zepsuta czy jak?
to jest demo więc nie wymagaj poprawności działania gry będzie pełna wersja oryginalna jak zainstalujesz pójdzie ci bez problemów.
Ja tego badziewnego dema nawet nie ściągałem bo po co czekam na pełną wersję gry i tyle ;D
NVidia wypuściła nowe sterowniki, podobno mają dobrze współpracować z demem, pobierzesz je stąd http://www.nvidia.com/object/physx-9.10.0513-driver.html
Lubisz grać ? Interesują Cię komórki ? Jesteś ciekawy co kryje w sobie Technologia ? Zobacz ---> http://www.tcnblog.info
Olimpus napisał(a):
NVidia wypuściła nowe sterowniki, podobno mają dobrze współpracować z demem, pobierzesz je stąd http://www.nvidia.com/object/physx-9.10.0513-driver.html



Wyskakuje ten sam błąd.......
Miałem to samo i dzisiaj mi Steam wyskoczył że pobrał jakąś aktualizację do Mafii i zadziałało.
mam dokładnie ten sam problem co pachu. Znalazłem coś takiego, http://forums.2kgames.com/forums/showth ... p?p=986596 (wypowiedź tazzam1)
Może ktoś przetłumaczy i pomoże jak to zrobić>?

Zresztą ściągałem demo drugi raz i dalej to samo? Udało się komuś przezwyciężyć problem?

EDIT:Dodam tylko, że jeżeli nie poradzimy sobie z tym to niestety nie zagramy w Mafię II
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
cron