Problem z CZ modem

Witam. Ponieważ po zainstalowaniu CZ moda do Mafii i po próbie uruchomienia gry wyskakuje mi taki błąd ( nie mogę zrobić Print screena, jakiś chochlik ukradł narzędzie wycinania) zatem proszę Was o pomoc.

error: #7453
Master data: 'cz'
Patch data 'pl'

Dodam, że Mafię kupiłem w Empiku 2 lata temu. Jest to wersja od Cenegi, z serii Kolekcja Klasyki.
Jeśli będzie trzeba instalować jakieś patche, proszę o linki.
Proszę też o łagodne traktowanie, jestem nowy na forum :-)
Wersje językowe się gryzą. W folderze "tables" zmień nazwę pliku "textdb_cz" na "textdb_pl"
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Niestety, problem występuje dalej, w tej samej formie. Jakieś sugestie?
Spróbuj jeszcze w folderze tables stworzyć plik tekstowy o nazwie version (.txt oczywiście) a w zawartości tekstu wpisz pl.
Taki plik już istnieje.

Plik jest, ale nie mogę zmienić jego zawartości. Może ktoś mógłby podesłać taki pliczek?
Mogę podać maila, jeśli trzeba.
No to spróbuj jeszcze zainstalować nieoficjalne spolszczenie, pobierzesz je na przykład stąd.

Patterson94 napisał(a):
Plik jest, ale nie mogę zmienić jego zawartości.

Plik jest w rozszerzeniu .txt zatem możesz go otworzyć notatnikiem.
Ok, już działa, temat do zamknięcia. Dzięki panowie :-)

Problem był w tym, że dawało mi odmowę dostępu przy próbie edycji, ale nie ważne już, bo działa. Dzięki wam obu :-D
Tak już poza tematem dodam, żebyś nie pisał nigdy postów jeden pod drugim. Zawsze możesz edytować.
O ile jeszcze będziesz z forum korzystał, ogarnij sobie Regulamin oraz parę innym tematów jak chociażby Od czego zacząć. Nie szkodzi też się Przywitać :->