Problem z Commission Mod

Witam posiadam ten modzik i mam 3 foldery w instrukcji po angielsku pisze żeby je wypakować i wkleić te foldery do głównego folderu z gra, tak zrobiłem otóż gdy włączam grę mam wersję 1.2 pl PKK menu jest inne ale brak jakiegokolwiek napisu Comiision Mod, a gdy wgrałem spolszczenie ten napis się pojawia a gdy włączam ten mod pojawia się jakaś szybka pokazówka tzn. filmik i pisze stan gry został zapisany i tak jakby koleś wstaje ze swojego łóżka i nagle wyskakuje okienko menu gry albo spróbuj ponownie i tak cały czas aha i jak włączam tego moda to tam pisze kto stworzył tego moda i autorem spolszczenie jest itd. A może być to spowodowane tym że mam grę w wersji 1.2?

Kurcze jak wgrałem spolszczenie to normalnie w tym nowym menu pojawia się napis comisiion mod klikam w ten napis, wczytuje się gra z napisem comisiion mod i zaraz po tym pokazuje sie obsada że kto napisał spolszczenie itd, no i pisze w lewym dolnym rogu ze stan gry został zapisany, i pojawia się napis chyba rozdział 1 coś tam i nagle błąd tzn, pisze "spróbuj ponownie, wyjdz do menu" czy cos takiego wiece ten napis jak zaliczamy zgon w grze. No i teraz pytanie co może być nie tak że ten napis sie pojawia? Wgrałem patcha jakiegoś który zmienia wersję gry z 1.2 na 1.0 bo ten mod chyba na 1.0 działa nie? Instalator tegoż patcha był w języku czeskim.

Nie piszemy posta pod postem, łączę oba posty w jeden. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne - niv
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Nie pisz posta za postem, przy każdym Twoim poście jest opcja ''Edytuj'', której trzeba używać, jeżeli ma się coś do dodania. Co do patcha, to zarzuć linkiem, żebym wiedział, co pobrałeś. A co do spolszczenia CM, to się nie wypowiem, miałem spolszczać tego moda, ale ktoś mnie wykolegował i do tego o ile mi dobrze wiadomo, zrobił to spolszczenie na bakier.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron