Problem z Car Bomb Modem.

Pobrałem do Mafii Car Bomb Mod z tąd bo na stronie już niestety nie ma. http://mafia.scorpions.cz/clanek/mody-car-bomb-mod-v2-0
Tam jest taka sama instrukcja jak tutaj instalacja-dodatkow-t382.html Pierwszy post i pierwszy mod.
W Instrukcji pisze żeby podmienić foldery Tables I Missions w głównym folderze gry, ja nie mam tych folderów. Mam wersję gry 1.2 z kolekcji klasyki. próbowałem wszystkie pliki skopiować do folderu gry czyli Missions i Tables ale bez podmiany bo w katalogu mafii nie mam tych plików, ale Tommy w swobodnej jeździe nie podkłada bomby choćbym nie wiadomo gdzie stał, koło samochodu czy na ulicy, i jakie przyciski naciskał. Wystarczy mi używanie modu w swobodnej jeździe więc chodzi mi o prostą instalacje, pamiętam jak jeszcze kilka la temu był tu ten mod, nazywał się Kanalas Boom Mod i była do niego instalacja a nie podmienianie plików, i wtedy mi ten mod działał, teraz nie bo nie mam plików w folderze gry.
Dopiero przyjechałem z wakacji, więc mogę nie ogarniać, ale tych plików, tables i missions nie ma sie w podstawowej wersji gry, trzeba je wypakować programem, dostępnym tu na forum do pobrania w dziale download, ale jak się orientuje nie jest to konieczne, wystarczy te foldery z moda wrzucić do folderu z grą.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jeżeli w paczce z modem jest plik rw_data.dll czy jak on się tam nazywa, to wystarczy wypakować foldery wraz z tym plikiem do root. Jeżeli pliku nie ma to należy wziąć go z instalki Data Xtractora.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ściągnąłem Data xtractora ale nie nie wiem jak wypakować ten plik, pomoże ktoś?.
Wystarczy, że uruchomisz ten program, a gdy zapyta czy zmienić plik rw_data.dll, odpowiesz twierdząco. Wtedy zamknij MafiaDataXTractor i upewnij się, że skopiowałeś pliki modu do katalogu z grą.
cron