Problem z Assassin's Creed Brotherhood PC

Wczoraj kupiłem Assassin's Creed Brotherhood Edycja Auditore na PC.
Włączam grę i przy graniu okropnie się zacina. Nie wiem od czego to może zależeć.
Ustawienia na minimum nic nie dają. To samo.
Sterowniki do karty graficznej najnowsze. Słyszałem, że podobno przy najlepszym procesorze i karcie się tak robi, ale podam parametry na wszelki wypadek.

Proc: Intel Core 2 Duo E4500 2.0 GHz
Grafika: nVidia Geforce GT 240
RAM: 3 GB

EDIT: Mam problem z zainstalowaniem sterownika. Wyskakuje coś takiego:

http://img577.imageshack.us/img577/3262/errornj.png
Obrazek
L.A. - the city of crimes
GT240 to NIE jest karta do gier, to po pierwsze.

Po drugie wyczyść resztki sterowników (np. Driver Sweeperem) i spróbuj ponownie.
Ten program to fake jakieś jest. Ciągle jakieś błędy. Znasz inny program do czyszczenie resztek?

Karta graficzna, którą mam jest dobra, bo wszystkie gry mi chodzą. Tylko z tą mam taki problem.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Teraz ja mam problem :/ A mianowicie kupiłem sobie za punkty uplay stroje dla Ezio (szaty altaira, zbroję altaira i strój szlachcica) i teraz mogę nosić tylko te stroje, gdy zakładam np. pelerynę auditore to owszem, mój poziom rozgłosu nie podnosi się, jednak Ezio jest ubrany w to, w co był ubrany wcześniej, to samo ze zwykłą peleryną. Da się coś z tym zrobić?

Edit: już naprawione, zamiast najpierw użyć googli napisałem posta. Gdyby ktoś miał ten sam problem wystarczy kliknąć w ten sam strój, który ma na sobie.
cron